Новини та події
16 Лют 2010, 17:50

Юлія Тимошенко: я захищаю не вибори, я захищаю Україну

 
_dsc4155.jpgПрем'єр-міністр України, кандидат на пост Президента України Юлія Тимошенко сьогодні особисто подала позов до Вищого адміністративного суду України щодо незаконності Протоколу Центральної виборчої комісії про встановлення офіційних результатів виборів Президента.

"Для мене це не просто боротьба в судах за вибори. Для мене це не просто боротьба за те, чи в другому турі були, чи не були фальсифікації. Для мене – це захист нашої держави від антиукраїнських сил, від тих сил, які остаточно зруйнують всі паростки демократії в Україні, від тих політичних сил, які політику вбачають, як великий бізнес. Я хочу захистити незалежність нашої держави, хочу захистити чесний вибір наших людей. Україна буде сильною – я в цьому переконана і буду боротися за це всіма можливими силами, які у мене є", - заявила Юлія Тимошенко.

Юлія Тимошенко повідомила, що підготовлено "фундаментальний позов, з усіма юридичними обґрунтуваннями, з фото, відео та аудіо доказами, які вкладаються в дев'ять томів справи".

"Ми діємо в абсолютно мирний і правовий спосіб і вважаємо це доброю світовою традицією демократичних цивілізованих країн", - зазначила Юлія Тимошенко.

За словами Юлії Тимошенко, під час детального вивчення ситуації з порушеннями під час другого туру виборів було виявлено 5 системних видів фальсифікацій. Прем‘єр-міністр повідомила, що, зокрема, коли юристам вдалося відкрити дільниці в Криму, то з'ясувалося, що на всіх цих без виключення дільницях були зафіксовані фальсифікації: від 3% до 5%, а іноді і до 8% кожна дільниця мала відхилення від протоколу про підрахунок голосів на користь Віктора Януковича.

"Тобто, якщо з усіх 100% дільниць, які нам вдалося відкрити, всі 100% мають фальсифікацію, то нам, безумовно, потрібно зробити так, щоб суд дав нам можливість перевірити інші дільниці, де були зафіксовані фальсифікації... Ми переконані в тому, що була системна, фундаментальна, масштабна і всеосяжна фальсифікація виборів у другому турі", - зазначила Юлія Тимошенко.

Юлія Тимошенко наполягатиме, щоб судовий процес демонструвався у прямому ефірі по телебаченню: "Щоб усе суспільство мало можливість спостерігати за тим, як іде процес".

Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, будь-ласка, відправте цю форму. Дякуємо за співпрацю!

Повідомлення: