Новини та події
20 Лют 2010, 10:15

Юлія Тимошенко відкликала свою позовну заяву до ВАСУ

 
_dsc7385.jpgКандидат на пост Президента України Юлія Тимошенко відкликала свою позовну заяву до Вищого адміністративного суду проти Центральної виборчої комісії та визнання незаконним протоколу про встановлення офіційних результатів виборів.

Виступаючи в суді, Юлія Тимошенко заявила, що не бачить сенсу у подальшому розгляді справи, оскільки вчора суд відмовив задовольнити клопотання щодо перерахунку голосів виборців, а також про допит свідків.

Як відомо, напередодні Вищий адміністративний суд України розпочав розгляд справи за позовною заявою кандидата на пост Президента Юлії Тимошенко про визнання протиправними дій, бездіяльності та рішення Центральної виборчої комісії.

Представники кандидата в Президенти Юлії Тимошенко на початку засідання заявили про клопотання щодо забезпечення трансляції судового процесу у прямому радіо- і телеефірі, у задоволенні якого колегія суддів відмовила.

Вищий адміністративний суд також відмовив у задоволенні однієї частини клопотання про витребування виборчої документації. Зокрема, відмова стосується тієї частини щодо витребування документації окружних виборчих комісій №№ 10, 24, 44, 109, 110, 111, які були утворені в Автономній Республіці Крим.

Суд також відмовився запросити у якості свідків 13 представників обласних управлінь Міністерства внутрішніх справ, а також представників окружних та дільничних виборчих комісій.

Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, будь-ласка, відправте цю форму. Дякуємо за співпрацю!

Повідомлення: