Новини та події
21 Лют 2011, 13:51

Юлія Тимошенко: влада збирається судити мене сталінськими "трійками"

 
pr_b2012.jpgЛідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко заявляє, що сьогодні за дві години слідчі Генеральної прокуратури об’єднали дві порушені проти неї кримінальні справи в одну, пред’явили нове обвинувачення, завершили досудове слідство та передали їй матеріали справи для ознайомлення.

"Усе, що у них було по сплаті пенсій і спеціалізованим машинам для сільської медицини, вони об’єднали справу, вже втретє пред’явили мені обвинувачення по пенсіям, і вдруге – по машинам сільської медицини. Після пред’явлення об’єднаного обвинувачення вони за дві години пред’явили експертизи, допитали, обвинувачення пред’явили і тут же закрили досудове слідство", - сказала Юлія Тимошенко сьогодні журналістам після чергового допиту у Генпрокуратурі.

Екс-прем’єр звернула увагу на ту швидкість, з якою все це було зроблено. "Більше в світі ніде таких прикладів немає, щоб за дві години проводили всі слідчі дії і зразу закривали досудове слідство і пред’являли матеріали для ознайомлення. Це говорить про те, що судити будуть сталінськими "трійками", - додала вона.

Юлія Тимошенко також повідомила, що згідно з матеріалами справи Інститут держави і права ім. Корецького відмовив Генеральній прокуратурі у проведенні експертизи. "Вони не захотіли освячувати їх махрову неправду і не захотіли брати участь у політичних репресіях. Приємно, що не всіх в нашій країні можна зламати", - зазначила вона і подякувала співробітникам цього інституту.

Водночас, за словами, Юлії Тимошенко, слідчі поки не надали їй графік ознайомлення з матеріалами об’єднаної кримінальної справи. "Я думаю, що для цього у них буде окремий виклик до прокуратури", - припустила вона.

Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, будь-ласка, відправте цю форму. Дякуємо за співпрацю!

Повідомлення: