Новини та події
23 Тра 2013, 15:45

Юлія Тимошенко майже три години спілкувалася з дипломатами США та ЄС

 
pr_a2353.jpgНезаконно ув'язнена екс-прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко сьогодні впродовж майже трьох годин спілкувалася з головою Представництва Європейського Союзу в Україні Яном Томбінські й Надзвичайним та Повноважним послом США в Україні Джоном Теффтом.

За словами дипломатів, під час зустрічі обговорювалися політичні питання, зокрема, розвиток відносин між Україною та Європейським Союзом, а також стан здоров'я Юлії Тимошенко.

Дипломатичні представники ЄС та США наголосили, що позиція урядів європейських країн та США залишається незмінною: Україна для підписання угоди про асоціацію з ЄС має виконати всі визначені умови, у тому числі, припинити вибіркове застосування правосуддя, провести судову реформу і удосконалити законодавство про проведення виборів.

"Психологічно Юлія Тимошенко дуже сильна людина, хоча у неї є проблеми зі здоров'ям, які обмежують її можливість рухатися", - сказав Ян Томбінські.

У свою чергу Джон Теффт також додав, що Юлія Тимошенко "міцна, хоча відчуває фізичну біль".

Як відомо, посол Європейського Союзу Ян Томбінські і Надзвичайний та Повноважний посол США Джон Теффт у січні цього року, одразу після оголошення Юлією Тимошенко акції громадянської непокори, звернулися з заявою до влади України щодо надання дозволу на проведення з нею зустрічі. Проте дипломати не отримали жодної офіційної відповіді на свої звернення.

Наприкінці лютого дипломати звернулися з повторним клопотанням до Міністерства закордонних справ та Віктора Януковича.

Планувалося, що зустріч Юлії Тимошенко з іноземними дипломатами має відбутися 29 квітня, проте її було перенесено на пізніший термін.

Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, будь-ласка, відправте цю форму. Дякуємо за співпрацю!

Повідомлення: