Новини та події
26 Чер 2012, 15:13

Затягування касаційного процесу не є перешкодою для розгляду справи Юлії Тимошенко у Євросуді (відео)

 
__________.jpgЗахисник екс-прем'єр-міністра України Сергій Власенко заявляє, що затягування владою касаційного процесу на "газовий" вирок Юлії Тимошенко не є перешкодою для розгляду її справи у Європейському суді з прав людини.

"Абсолютно зрозуміло, що Януковичу не хочеться отримати будь-яке рішення касаційного суду, яке повністю відкриє двері скарзі Юлії Тимошенко до Європейського суду з прав людини і зніме останні перешкоди для розгляду скарги Юлії Тимошенко 28 серпня цього року", - сказав Сергій Власенко.

Захисник пов'язує чергове відкладення розгляду касаційної скарги Юлії Тимошенко з майбутніми парламентськими виборами в Україні. "Всі справи, порушені Януковичем щодо Юлії Тимошенко мають відношення до виборів, тому що основна мета всіх цих справ - усунути Юлію Тимошенко від активної участі у політичному житті України і позбавити її можливості бути обраною до парламенту на виборах 2012 року. Це основна мета всіх надуманих звинувачень", - пояснив він.

"Я можу прогнозувати, що Вищий спеціалізований суд на наступному засіданні скаже, що воно теж відкладається, тому що їм треба доставити Юлію Тимошенко в залу судового засідання. Потім вони ще раз перенесуть за якимось надуманими підставами і не будуть розглядати справу як мінімум до рішення Європейського суду з прав людини", - припустив Сергій Власенко.

Водночас, за його словами, постійне відтермінування касаційного процесу є доказом того, що захист Юлії Тимошенко вичерпав всі національні механізми для захисту її прав. "Європейський суд з прав людини неодноразово в своїх правових позиціях і прецедентних рішеннях зазначав, що вичерпання всіх національних інституцій з захисту прав людини не є аксіомою і воно вивчається судом в кожному конкретному випадку. Ми на сьогоднішній день маємо достатньо доказів безпідставного незаконного перенесення розгляду справи. Цей суд уже показав себе як упереджений суд. І це вже є достатньою підставою, щоб говорити, що ми вичерпали всі можливі засоби правового вирішення захисту прав Юлії Тимошенко у цій справі", - зазначив захисник.

"Вони можуть переносити слухання протягом 10 років - безпідставно, не ґрунтуючись на законі. Це не означає, що Юлія Тимошенко весь цей час буде позбавлена можливості звертатися до Європейського суду. Тому, я думаю, що Європейський суд дослухається цих аргументів", - наголосив Сергій Власенко.

Захист заявляє про затягування касаційного процесу

Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, будь-ласка, відправте цю форму. Дякуємо за співпрацю!

Повідомлення: