Новини та події
30 Жов 2013, 18:55

Сейм Литви: Юлія Тимошенко має бути на волі, її засудження – несправедливе

 
sp_cox1.jpgСпікер Сейму Литви Лорята Граужінене закликає владу України негайно звільнити засуджену внаслідок несправедливого судового процесу екс-прем'єр-міністра Юлію Тимошенко та надати їй можливість лікуватися за кордоном.

"Вирок Юлії Тимошенко є політично мотивованим, а суд над нею був несправедливим та упередженим. Ми закликаємо владу України негайно звільнити Юлію Тимошенко та надати їй можливість лікуватися за кордоном", - сказала Лорята Граужінене під час засідання жіночого форуму, що він відбувся у рамках пленарної сесії Конференції комітетів парламентів держав-членів ЄС у справах спільноти та європейських справах (COSAC) у Вільнюсі (Литва).

Крім того, під час зустрічі з екс-президентом Європарламенту Петом Коксом, який також брав участь у конференції COSAC, спікер Сейму висловила свою підтримку роботі місії Європейського парламенту в Україні.

"Ми повинні і надалі підтримувати місію задля того, щоб угоду про асоціацію з Україною було підписано у Вільнюсі. Але ми не можемо ігнорувати права людини та питання вибіркового правосуддя, оскільки це розчарує народ України. Час для розмов минув. Зараз Україна має почати діяти, щоб виконати усі вимоги ЄС до саміту у Вільнюсі. Зрозуміло, що Україна зробила свій вибір – вона рухається до Європи, однак для цього ще не все зроблено, включаючи справу Юлії Тимошенко", - заявила Лорята Граужінене.

Фото - з офіційного сайту Сейму Литви

Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, будь-ласка, відправте цю форму. Дякуємо за співпрацю!

Повідомлення: