_APM1151

Аграрії вимагають продовження мораторію на продаж землі – ми підтримаємо їх

12:51 03.12.2018

Голова фракції ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко звернулась до Верховної Ради України із вимогою підтримати законопроект фракції «Батьківщина» №5476 про продовження мораторію на відчуження земель сільськогосподарського призначення до 1 січня 2022 року.

«Питання №1 – це продовження мораторію на продаж сільськогосподарської землі. Звертаюсь до всіх лідерів парламентських фракцій підтримати законопроект фракції «Батьківщина» №5476 про продовження мораторію, який пройшов розгляд у профільному комітеті», – сказала Юлія Тимошенко під час Погоджувальної ради керівників фракцій і голів парламентських комітетів.

За словами політика, фракція «Батьківщина» підтримає українських аграріїв щодо їх вимог про продовження мораторію на відчуження земель сільськогосподарського призначення.

«Сьогодні аграрії збираються по всій Україні з вимогою щодо заборони продажу сільськогосподарської землі. І ми підтримаємо їх у тому, щоб вони приходили до цієї продажної Верховної Ради України і вимагали пролонгації дії мораторію на продаж сільськогосподарської землі», – наголосила Юлія Тимошенко.