_APM1222

Атомна енергетика переживає кризу – вимагаємо пояснень уряду

11:56 16.04.2018

Голова фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко вимагає заслухати у парламенті уряд – а саме міністра фінансів Олександра Данилюка і міністра енергетики і вугільної промисловості Ігоря Насалика – щодо кризової ситуації у атомній галузі країни.

«В Україні починається криза в галузі атомної енергетики – тисячі атомників вийшли на вулиці. «Батьківщина» вимагає заслухати міністра фінансів і міністра енергетики, щоб зрозуміти стан справ у атомній галузі», – сказала Юлія Тимошенко під час Погоджувальної ради керівників фракцій і голів парламентських комітетів.

_APM1194

За словами політика, сьогодні в Україні на теплову енергію для енергоринку відбулось суттєве підняття ціни, за рахунок чого відбувається «вимивання грошей енергоринку на теплову енергію, в той час як атомну енергетику посадили на «нуль».

«І тому зараз немає за що купити атомне паливо і виплатити заробітну плату. Невже так треба керувати країною, щоб ядерна енергетична галузь перебувала у стадії руйнації?», – риторично зауважила Юлія Тимошенко.