VI_01_01

Аудит рішень ВРУ, уряду, НБУ та відповідальність корупціонерів – тоді обрання нового Президента матиме значення

22:36 06.07.2019

Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко закликала нового Президента України Володимира Зеленського і його команду провести аудит всіх рішень уряду за останні 5 років, законів Верховної Ради України чинного скликання та діяльності НБУ, щоб викрити факти високопосадової корупції і притягнути причетних осіб до відповідальності.

«Після Революції гідності було прийнято безліч корумпованих, лобістських і грубо суперечливих національним інтересам рішень. Тому пропоную новому Президенту провести всеохоплюючий аудит всіх рішень уряду та законів Верховної Ради України чинного скликання…», – сказала Юлія Тимошенко у програмі «Велике інтерв’ю» на телеканалі «112. Україна».

Політик нагадала, що фракція «Батьківщина» свого часу вийшла із коаліції парламентських сил фактично після її формування у 2014 році, тому що «не могла бути співучасниками високоінтелектуальних моделей розграбування нашої країни».

«І тепер треба розслідувати діяльність Президента Порошенка і його оточення», – сказала Голова фракції «Батьківщина», і також обурилась тим фактом, що протягом місяця повноважень новий Президент досі не вніс подання на призначення нового голови Генеральної прокуратури України.

Також Юлія Тимошенко зазначила, що діяльність Національного банку України також повинна стати предметом розслідування правоохоронних структур, тому що політика НБУ мала руйнівні наслідки для української економіки, банківської системи і життя людей загалом.

«Я хотіла би, щоб новий Президент мав політичну волю, честь і совість розслідувати це, дати оцінку і показати ці оборудки світу… Коли буде викрито приховані системи – вбивство української економіки і знищення української нації – тоді перезавантаження країни і обрання нового Президента матимуть значення. Я покладаю на нового Президента надію так само, як і все суспільство», – впевнена вона.

Юлія Тимошенко вкотре наголосила, що «Батьківщина» готова допомогти новообраному Президенту, саме тому нині є важливими парламентські вибори, щоб «поряд із Президентом стала професійна потужна команда, яка не дозволить приховати зловживання, злочини і дії проти України».

«Команда «Батьківщина» налаштована, якщо у нового Президента буде політична воля, викрити кожен факт роботи проти української держави, національних інтересів і проти людей. І ми знаємо, де знаходяться ці точки знищення України. Причетні до високопосадової корупції повинні відповідати за законом», – сказала політик.