_APM1583

Балотуватимусь на посаду Президента – слід демонополізувати владу

16:02 20.06.2018

Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко сказала, що буде балотуватися на посаду президента, щоб зруйнувати монополію влади і здійснити необхідні для українського суспільства перетворення.

«Я балотуватимусь на посаду Президента України», – сказала Юлія Тимошенко під час веб-конференції, яку політик провела за підсумками Всеукраїнського форуму «Новий курс України».

За словами політика, у першу чергу вона вважає необхідним провести Всенародний референдум, де буде ухвалений новий суспільний договір – Конституція України.

«Якщо так станеться, що я зможу виграти президентські вибори, тоді я хотіла би відразу провести референдум і прийняти на ньому нову Конституцію як новий суспільний договір між українцями. Треба демонополізувати владу, зробити її, з одного боку, сильнішою щодо втілення стратегій, а з іншого – правильно збалансованою, підконтрольною суспільству, – сказала політик.

Юлія Тимошенко уточнила, що для неї президентська посада «не гра, а реальна зміна, на яку чекає країна».

«Це має бути влада, яка збере весь інтелект нації у один кулак і проведе Україну на найвищі щаблі світової конкуренції», – акцентувала політик.

Юлія Тимошенко наголосила, що вона пропонує принципових 16 позицій, які докорінно змінять модель управління країною.

«…тоді ви зможете всенародно обирати канцлера, разом з більшістю в парламент. Ви зможете мати сильні громадянські інститути, які прямо впливатимуть на владу. Ви матимете свою владу для того, щоб застосувати її в необхідні періоди життя країни. Це буде зовсім інша епоха розвитку країни», – сказала голова Партії ВО «Батьківщина».