_APX1791

«Батьківщина» координує дії із демопозицією, але ми – політичні конкуренти

22:21 13.09.2017

Лідер Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила, що Партія координує свої дії із демократичними опозиційними силами заради ініціювання проведення дострокових парламентських та президентських виборів і виводу України із критичної соціально-економічної ситуації, проте «Батьківщина» не має наміру об’єднуватись із іншими політичними силами і буде відповідати лише за власні дії і надані виборцям обіцянки.

«Конкуренцію ніхто не відміняв! Якщо в країні буде політичне болото, однопартійна система і будуть намагатися висунути одного лідера, то людей позбавлять альтернативи. Ми мусимо змагатися за довіру людей за визнання людьми ефективності нашої роботи. Чим більше у людей буде вибір партій, кандидатів у президенти – тим ефективною буде опозиція», – сказала Юлія Тимошенко під час прямого ефіру на телеканалі «NewsOne».

За словами Лідера ВО «Батьківщина», опозиційні демократичні сили повинні сісти за стіл переговорів «з метою координації зусиль опозиційних проєвропейських сил, аби домогтися дострокових парламентських та президентських виборів, та аби усунути від влади президента Порошенка».

«Треба зробити усе можливе у конституційному та правовому полі для того, щоб жодного дня, тижня чи місяця не правив президент Порошенко і його «кримінальна кліка». Дострокові вибори президента і парламенту повинні відбутись негайно, тому що кожен день перебування їх при владі несе велике горе Україні», – зазначила Юлія Тимошенко.

Уточнюючи щодо опозиційних демократичних і проєвропейських політичних сил та політиків, з якими «Батьківщина» координує зусилля, Юлія Тимошенко назвала «Самопоміч», Рух нових сил Міхаїла Саакашвілі, «Громадянську платформу» Анатолія Гриценка, Об’єднання правих сил, ВО «Свободу», «Справедливість» Валентина Наливайченка, «Демальянс», Дмитра Добродомова, Віктора Чумака тощо.

Говорячи про потенційне об’єднання із демократичними опозиційними силами, Лідер ВО «Батьківщина» підкреслила, що «команда «Батьківщини» більше жодного іншого політичного лідера не підтримає на президентських виборах». А крім того, такий самий принцип буде застосовуватись і під час парламентських виборів, які мають відбуватися за відкритими списками і за пропорційним принципом.

«Ми будемо самостійно йти і самостійно виборювати право разом з українцями поставити на ноги Україну! Я і наша команда не допустимо такого кроку, за який і наша команда, і Україна поплатилися зрадництвом, абсолютною бездарністю тих політиків, яких ми на прохання суспільства підтримували. Я більше не буду довіряти людям, за яких я не можу відповідати. Тільки наша команда!» – підсумувала Юлія Тимошенко.