_APM9411

«Батьківщина» перемогла на виборах у ОТГ із результатом 41% – це доказ підтримки людей

12:06 01.07.2019

Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко повідомила, що «Батьківщина» має високу і стабільну підтримку українського суспільства, доказом чого є результати виборів у об’єднаних територіальних громадах, що відбулись напередодні, 30 червня 2019 року.

«Вчора відбулись вибори у 66-ти об’єднаних територіальних громад, де «Батьківщина» серед висунутих кандидатів від партій посіла перше місце із результатом 41%, а «Блок Петра Порошенко» – п’яте місце із результатом 5%», – сказала Юлія Тимошенко на засіданні Погоджувальної ради керівників фракцій і голів парламентських комітетів.

За словами політика, такі низькі результати є доказом того, що Петро Порошенко не має підтримки громадян України, а під час президентської виборчої кампанії мало місце застосування адміністративного ресурсу командою Порошенка і його оточенням.

«Це доказ того, що без адмінресурсу, без підкупу і без фальсифікацій Порошенко не мав на президентських виборах ніякого рейтингу. І все, що він собі «намалював» в першому турі, – обман», – зауважила Юлія Тимошенко під час брифінгу.