_APX6226

«Батьківщина» попри фальсифікації влади впевнено перемогла на виборах у ОТГ із результатом 35,7%

10:52 24.12.2018

Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила, що Партія ВО «Батьківщина» попри фальсифікації і суттєві перешкоди у виборчому процесі отримала впевнену перемогу на виборах у ОТГ 23 грудня 2018 року із результатом 35,7%, перемігши із суттєвим відривом найближчого конкурента – «Блок Петра Порошенка», який отримав 22,7%.

«За результатами виборів депутатів у ОТГ, які йшли від партій, перше місце із результатом 35,7% посіла Партія ВО «Батьківщина», а на другому місці із суттєвим відривом опинився «Блок Петра Порошенка» із результатом 22,7%», – сказала Юлія Тимошенко на прес-конференції у м. Київ, коментуючи попередні результати виборів у 78 новоутворених ОТГ, що відбулись 23 грудня. Вона також додала, що за попередніми підрахунками, «Аграрна партія України» отримала 8,3%, «Радикальна партія Олега Ляшка» – 7,1%, УКРОП – 7%, «Народний фронт» – 3,4%, Об’єднання «Самопоміч» – 3%, «Громадянська позиція» Анатолія Гриценка – 1,6%, ВО «Свобода» – 1%.

img_3268

За словами парламентарія, команда «Батьківщини» протягом перебігу виборчого процесу у ОТГ зафіксувала низку фальсифікацій і порушень виборчого процесу з боку представників чинної влади, що є неприпустимим у демократичній європейській країні.

«Виборчі бюлетені друкувались на ксероксах, вкидались стоси фальшивих бюлетенів із помітками, йшов масштабний підкуп, відбувалось голосування на дому без належних підстав, а кандидатів на посади голів ОТГ від «Батьківщини» примушували зніматись із виборів. Тобто, фальсифікації, примус, підкуп – все це було у наявності», – перерахувала вона.

Попри факти системних фальсифікацій, команда «Батьківщини» отримала впевнену перемогу, а вибори у ОТГ стали «останньою великою репетицією перед президентськими виборами» і «останньою справжньою соціологією, яку рахують відповідно до бюлетенів».

«Це означає, що які б технології і фальсифікації не використовувала команда Порошенка на президентських виборах, з такими громадянами України і моєю командою – ми реально можемо протистояти, і президентські вибори ми не дамо сфальшувати», – сказала Голова Партії ВО «Батьківщина».

Політик також відзначила тенденцію зростання підтримки громадянами політичної сили ВО «Батьківщина». Так, у 2014 році ВО «Батьківщина» мала 5,7% підтримки громадян, у 2015 році – вже 18%, у 2016-2017 роках у ОТГ отримала підтримку 28,6% людей, а на початку 2018 року – понад 35% підтримки. Водночас показники партії «Блоку Петра Порошенка» поступово знижуються, адже у квітні 2018 році їх підтримка становила 27%, а вже наприкінці 2018 року – 22,7%.

img_3267

«Хочу подякувати всім громадянам, які віддали свій голос за Партію ВО «Батьківщина», і тим людям, які багато років із нами і вкотре продемонстрували свою підтримку нашій команді і мені особисто. Наша команда впевнено набирає підтримку громадян, тому що ми служимо людям і не сповідуємо подвійних стандартів. Тому Україна отримає сильну перспективу, а українці – успішне життя», – підсумувала Юлія Тимошенко.