_APM7540

«Батьківщина» здійснить зміни в країні у разі підтримки суспільством на виборах до ВРУ

19:41 18.07.2019

Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко повідомила, що у разі потужної підтримки суспільством її команди на парламентських виборах, «Батьківщини» зможе з новим Президентом України і його командою знайти спільну мову щодо багатьох важливих для суспільства питань, і приступити до виконання пріоритетних завдань для відновлення країни і підняття рівня життя людей.

«Сильна парламентська коаліція із «Батьківщиною» потрібна тому, що ми зможемо допомогти новим політикам розібратись щодо багатьох важливих питань. І цю коаліцію слід утворити заради того, щоб в України черговий шанс після президентських виборів не був змарнований і втрачений», – сказала Юлія Тимошенко в ефірі програми «Великий вечір» на телеканалі «NewsOne».

_APM7630

За словами політика, команда «Батьківщини» дійсно має суттєві розбіжності у окремих баченнях із політичними командами «Слуга народу» і «Голос», зокрема щодо питання проведення медичної реформи, відкриття ринку сільськогосподарської землі, зниження тарифів, продажу об’єктів державної власності, але «можна буде знайти спільну мову» у разі, якщо політики дійсно бажатимуть працювати в інтересах людей.

«Вважаю, що ми зможемо знайти істину, а для України відпрацювати логічний шлях розвитку», – переконана вона.

Юлія Тимошенко також зауважила, що після виборів до ВРУ і завершення формування нової влади, необхідно приступити до негайного виконання пріоритетних речей, які відразу «відчують і люди, і українська економіка». Передусім, мова іде про зниження удвічі тарифів для людей, підняття мінімальної пенсії до щонайменше прожиткового мінімуму – а це 3094 грн, скасування медичної реформи, підняття фермерства і відмова від ідеї впровадження ринку сільськогосподарської землі, заміна голови НБУ і формування справедливого Держбюджету-2020.

«Я своє життя бачу у тому, щоб при житті побачити сильну, європейську і успішну Україну. І тоді буду вважати, що моє життя не втрачено дарма. Це – наша мета. І якщо така сама мета у команд Зеленського і Вакарчука, то я переконана, що ми з ними спільну мову знайдемо», – завершила Юлія Тимошенко.