_APM9777

Безвіз для України – перемога українського народу, а не політиків

18:48 11.05.2017

Лідер Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила, що затвердження Радою міністрів ЄС законодавчої ініціативи про надання безвізового режиму для громадян України є виключно перемогою українського суспільства, а не українських політиків.

«Коли високопосадовці в Україні пишаються заслугою щодо отримання безвізу, то це є заслугою відданого і героїчного українського народу – борця з окупацією і борця за свободу. Але жодна влада, яка була за часи незалежності України, не має до цієї великої перемоги жодного відношення», – сказала Юлія Тимошенко у прямому ефірі на телеканалі «ZIK».

Парламентар привітала все українське суспільство із цією подією, і подякувала українцям за їх боротьбу на шляху до отримання безвізового режиму і сповідування європейських цінностей.

«Вітаю Україну! Тому що ми повертаємося до нашого європейського коріння. Це фундаментальний стратегічний крок, який ми отримали з вами завдяки героїзму і відданості українського народу», – сказала політик.

Юлія Тимошенко також додала, що Україна могла отримати безвізовий режим ще рік тому, проте цього не сталось через те, що «корупція у вищих ешелонах влади не дозволила отримати такий безвіз».

«Ставились вимоги щодо припинення корупції, називались прізвища, але до цього в Україні не прислухались. І сьогодні українському народу дали безвіз усупереч тому, що корупція процвітає в Україні», – обурено зауважила вона.

Лідер Партії ВО «Батьківщина» також додала, що попри перспективи отримання безвізового режиму режиму, українське суспільство досі не може фактично ним скористатись через тотальне зубожіння населення і фінансову неспроможність подорожувати країнами Європи. Зокрема, мова іде про українських пенсіонерів, які віддали «здоров’я, молодість і сили для розбудови держави, проте сьогодні не можуть купити зайвий шматок хліба».

«Соціологічні дослідження показують, що вистражданим безвізом може скористатись 10-15% населення в Україні. І українські пенсіонери сьогодні не можуть собі дозволити ні лікування, ні подорожей, ні відпочинку», – сказала Юлія Тимошенко і додала: «Український народ доведений до такої межі бідності, що ми увійшли до 10-ки найбідніших країн світу, що є нонсенсом для європейської держави».

Політик додала, що віднині для України відкриті двері до Європи, проте головним нині завданням для суспільства є «наведення порядку у власному домі».