Будапештський формат, міцна армія, стоп корупції та бізнесу на крові – це завдання нового Президента

16:18 11.02.2019

Кандидат в Президенти України, Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко повідомила, що прагнення переможного миру та відновлення цілісності країни об’єднує українців, а тому новий Президент після перемоги діятиме одразу в кількох напрямках: перейде у наступ на дипломатичному фронті, застосовуючи Будапештський формат, зміцнюватиме армію і покладе край бізнесу на крові та корупції в постачанні війська.

«Нам потрібно не лише повернути окуповані території Криму та Донбасу, а й притягнути Росію як державу-окупанта до відповідальності, відшкодувати збитки, які понесла наша країна», – сказала Юлія Тимошенко на зустрічі з громадою Дрогобича.

_APM0945

За словами політика, перше завдання полягає у тому, аби побудувати потужну армію, яка відповідатиме стандартам НАТО.

«Щоб ніхто і ніколи більше не подумав зазіхати на наші території», – впевнена вона.

Наступний крок – припинити постачання своїй армії «всього непридатного, втридорога, з відкатами» та зупинити бізнес на крові.

«Окуповані території стали «чорною дірою» Європи. Наркотрафік, контрабандні потоки йдуть через цю територію, і приносять мільярдні статки тим, хто утримує цю «діру», бо комусь вигідно заробітчанство на війні», – наголосила Юлія Тимошенко.

На її переконання, третє завдання – наполягати на виконанні гарантії, які давали Україні країни-підписанти Будапештського меморандуму. Адже нині помилка у тому, що одночасно з укладанням Будапештського меморандуму Україна не приєдналася до НАТО.

«Тоді ми могли б бути гарантовано захищені на багато років вперед. Це була єдина справжня гарантія. Якщо ми хочемо миру і спокою, наш шлях – членство в НАТО», – заявила кандидат на пост Президента і додала, що нова влада докладатиме всіх зусиль, щоб Україна стала членом Альянсу якнайшвидше.

Для реалізації стратегії миру та безпеки Юлія Тимошенко та її команда створили Воєнний кабінет, який об’єднав найкращі інтелектуальні сили: військових, офіцерів, солдатів, які пройшли фронт. Разом вони випрацювали чіткий план змін у військовій сфері та у відносинах держави з військовими.

«Нам треба негайно запроваджувати новий контракт, який би передбачав підтримку і надійний соціальний захист наших воїнів», – сказала Голова Партії.

Юлія Тимошенко закликала українців берегти єдність, бо лише разом ми зможемо досягти наших спільних цілей: «Нам треба не допустити ділити нас за різними ознаками. Або нас розділять, або ми об’єднаємось і будемо непоборною силою».