_APM3907

Булава – не головне, бо слід створити нові коаліцію і уряд для змін в країні

11:40 13.05.2019

Голова фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко закликала голів парламентських фракцій розпочати дискусію щодо створення нової парламентської коаліції і створення нового уряду, аби припинити неприпустиму руйнівну політику щодо народу України.

«Вважаю, що не залежно від проведення чергових чи позачергових виборів, нам потрібно вести головну дискусію про створення нової коаліції в парламенті і створення нового уряду України – із новою стратегією і тактикою управління країною. Іншого виходу – немає», – сказала Юлія Тимошенко під час Погоджувальної ради керівників фракцій та голів парламентських комітетів.

За словами політика, будь-який інший варіант розвитку подій у разі відсутності рішення щодо зміни уряду і його політики призведе до «тотальної втрати часу і до продовження хаосу, безладу і бідності».

Парламентарій також акцентувала, що команда «Батьківщини» буде голосувати «за будь-яку постанову призначення інавгурації Президента України, де буде консолідація парламенту і погодження нового Президента», але при цьому зауважила, що визначення конкретної дати інавгурації нового Президента України не є принциповою.

«Оскільки саме отримання булави в руки не змінить країну і життя людей. Давайте рухатись далі. І тому закликаю всіх лідерів фракцій і команду нового Президента негайно перейти до спокійних конструктивних дискусій щодо створення нової коаліції і створення нового уряду», – закликала Юлія Тимошенко.