Бюджет-2020 має передбачати мінімальні пенсії не нижче 3094 грн

17:32 06.07.2019

Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко повідомила, що команда «Батьківщини» наполягатиме на тому, щоб під час формування проекту Державного бюджету на 2020 рік було передбачено мінімальний розмір пенсії на рівні не меншому, аніж мінімальний прожитковий рівень, що нині становить 3094 грн.

«Зараз формується проект Державного бюджету на наступний рік. «Батьківщина» запропонувала Президенту Зеленському і його команді зробити все для того, щоб бюджет на наступний рік вже передбачав мінімальний розмір пенсії на рівні не меншому, аніж мінімальний прожитковий рівень – а це 3094 грн. Нижче такого рівня – платити не можна», – сказала Юлія Тимошенко під час спілкування із мешканцями Плисківської громади, що на Чернігівщині.

66060259

Політик нагадала, що Конституцією та законами України затверджено прожитковий мінімум – а це 3094 грн, нижче якого не можна платити заробітні плати і пенсії. В той час як сьогодні в Україні 71% пенсіонерів отримують менше 3094 грн. А тому нова влада в Україні повинна розібратись із ситуацією.

«Якщо новий Президент буде стояти на позиціях людей, то він повинен притягнути до кримінальної відповідальності причетних осіб, тому що люди отримували менше, аніж передбачено законом», – впевнена Голова Партії ВО «Батьківщина».