4561_02

Дебати кандидатів у Президенти повинні відбутись навколо стратегій розвитку країни

00:22 12.03.2019

Кандидат в Президенти України, Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко повідомила, що готова до проведення дебатів із опонентами – кандидатами на пост Президента України, і впевнена, що такі дебати повинні відбуватись навколо стратегій і бачень побудови країни того чи іншого кандидата у Президенти.

«Хочу запросити на дебати чинного Президента України Петра Порошенка, а також кандидатів у Президенти із першої п’ятірки. Я абсолютно готова для дебатів і до проведення таких дебатів», – сказала Юлія Тимошенко під час програми «Свобода слова» на телеканалі ICTV.

За словами політика, дебати кандидатів у Президенти повинні відбуватись не «навколо кидання брудом один одному в обличчя», а вони повинні тривати «навколо важливих речей щодо побудови країни».

«Дебати повинні бути навколо важливих стратегій розвитку країни, і я до таких дебатів готова. Адже сьогодні люди повинні побачити, хто із кандидатів і яким чином хоче цю країну будувати», – наголосила кандидат у Президенти.

Юлія Тимошенко підкреслила, що нині домінує почуття недовіри суспільства до політики і політиків зокрема, а тому настав час перейти від «гіпотетичних обіцянок до письмових і чітких зобов’язань кандидатів у Президенти, які виписані в цифрах, термінах, конкретних речах, а не гаслах на бігбордах і роликах на телебаченні».

«Кожен кандидат у Президенти повинен підписати письмове зобов’язання перед кожним українцем щодо його плану дій. Якщо обраний Президент не виконає зобов’язань за час вікна можливостей до моменту проведення парламентських виборів, то слід буде викреслити на парламентських виборах цю політичну силу разом із її лідером», – впевнена вона.

Юлія Тимошенко також продемонструвала присутнім «Зобов’язання кандидата у Президенти Тимошенко Юлії Володимирівни перед громадянами України» на виконання чіткого плану дій у разі обрання її Головою держави на чергових президентських виборах Президента України, і закликала інших кандидатів у Президенти підписати подібні зобов’язання перед громадянами України.