_APM5897

Деофшоризація, зниження податків і справедливі тарифи – першочергові завдання

21:34 06.02.2017

Лідер фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила, що для відновлення соціально-економічного розвитку в Україні і підняття рівня життя українців слід вжити пакет невідкладних заходів, серед яких – ухвалення законопроектів щодо деофшоризації, ухвалення нового Податкового кодексу із запровадженням лояльних податків для малого і середнього бізнесу, зниження тарифів для населення та підприємств до економічно обґрунтованих, реальне підняття пенсій і заробітних плат і проведення модернізації економіки України.

«Існує пакет невідкладних дій, які треба зробити як тільки ми зможемо цю корумповану владу прибрати. Передусім, це ухвалення двох законів щодо деофшоризації, які дадуть додаткових 67 млрд грн до бюджету», – сказала Юлія Тимошенко під час прямого ефіру «20/22 з Литвиненко та Апасовим» на телеканалі «NewsOne».

За словами політика, другий невідкладний крок стосується негайного ухвалення нового Податкового кодексу за прикладом сусідньої Польщі, де представникам малого та середнього бізнесу з річним обігом менше 300 тис. євро в рік надали податкові пільги для розвитку бізнесу.

«А крім цього, нам потрібно взагалі загальні податки знижувати, тому що ми найбідніша країна, але маємо найвищі податки серед всіх країн», – зауважила вона.

Юлія Тимошенко також акцентувала, що, по-третє, слід переглянути питання формування тарифів для населення і підприємств, і слід сформувати тарифи на основі реальної ціни на газ українського видобутку.

«І якщо поставити ціну на газ 85-100 дол. за тис. куб. м, а не 285 дол., то ми будемо мати прибуткову газову галузь, розвиток цієї галузі, доходи в бюджет, окупні свердловини і вдвічі менші тарифи. Це треба миттєво і негайно робити», – пояснила парламентарій.

Наступним важливим кроком після перелічених дій має стати реальне підвищення пенсій і заробітних плат для населення, оскільки в наслідок вжитих кроків «звільняться гроші в бюджеті, які передбачені на субсидії, і які надійдуть від закриття офшорних обігів».

«І ми зможемо підняти пенсії і заробітні плати, тому що якщо ми не народимо покупця в країні, то у нас не буде економіки. Як може бізнес продавати, якщо немає покупця? Це четвертий крок», – зауважила парламентарій.

Лідер фракції «Батьківщина» також пояснила, що п’ятим кроком слід також змінити політику Національного банку України, адже бізнесу слід надавати кредити не під 25-30% річних, а під 5-7% як передбачено у Європейському Союзі і всіх розвинутих країнах.

Шостим кроком, на думку політика, слід провести глобальну модернізацію економіки України.

«Нам потрібно робити повну модернізація нашої країни, а тому нам слід повернути до індустріалізації, розглянути кожне підприємство, яке не працює, і створити програму відновлення», – акцентувала Юлія Тимошенко.

Парламентарій сказала, що лише таким чином можна підняти країну, але за умови, що спершу слід зробити повне оновлення і перезавантаження влади.

«Слід прибрати тих маріонеток, через яких сьогодні проводиться тотальна ліквідація українців як нації і України як незалежної держави», – підсумувала Юлія Тимошенко.