Переможці ред 2

Дізнаємося про НАТО – за допомогою волонтерів

13:53 10.12.2014

В україномовній Вікіпедії за допомогою волонтерів впродовж семи тижнів було створено 315 статей, присвячених історії, військовій і політичній структурі та міжнародним відносинам Північноатлантичного альянсу (НАТО).

Онлайн-конкурс з написання статей було організовано за підтримки Центру інформації та документації НАТО в Україні, а також президента Асоціації громадських організацій “Соціальний захист” Євгенії Тимошенко, яка сьогодні взяла участь у церемонії нагородження переможців конкурсу.

Перше місце в онлайн-конкурсі посіла стаття Романа Абрамова, друге – Олександра Андрейко, третє – Артура Гіля. Окрім поїздки до Брюсселя з відвідуванням штаб-квартири Північноатлантичного альянсу, переможці конкурсу, отримали від Євгенії Тимошенко планшети ASUS Nexus 7 на загальну суму 9 тисяч гривень.

“Як і членство України в ЄС, вступ України до НАТО є нашим стратегічним вибором. НАТО – це безпековий блок і статус, який стовідсотково захищає країни-члени від загрози війни. Я хочу подякувати переможцям та усім учасникам конкурсу статей “Пишемо про НАТО”  за те, що вони своєю волонтерською роботою наповнили Вікіпедію новими цікавими матеріалами, написавши про НАТО, допомагаючи українцям бути поінформованими”, – сказала Євгенія Тимошенко.

Мітки