UVT_newone_UNIVER_02

Дострокові вибори до ВРУ – вірогідні, і це план Порошенка утримання влади

21:49 13.02.2018

Голова фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко впевнена, що сьогодні існує потенційна вірогідність проведення позачергових виборів до Верховної Ради України вже найближчим часом, і чинний президент Петро Порошенко планує провести парламентські вибори напередодні президентських саме із тим наміром, аби зберегти нинішні можливості як президента через адміністративні інструменти впливати на хід проведення парламентських виборів.

«Я можу сказати, що проведення дострокових парламентських виборів – вірогідне», – сказала Юлія Тимошенко під час ефіру на телеканалі «NewsOne», коментуючи потенційну можливість щодо проведення позачергових парламентських виборів вже восени 2018 року.

За словами політика, чинний президент Петро Порошенко має на меті із використанням його нинішніх владних можливостей на президентській посаді застосувати певний алгоритм кроків, що дозволить йому через застосування адміністративних важелів завести до парламенту представників його політичної сили, що за інакших умов є неможливим.

«Вони хочуть перенести парламентські вибори, провести їх до президентських, і використавши адміністративний ресурс, силові структури, підкуп на округах, гречку, згущенку, щоб спершу сформувати своє представництво у ВРУ, а потім іти на президентські вибори, маючи вже приватний орган – Верховну Раду України», – пояснила політик.

Водночас Юлія Тимошенко додала, що попри таку складну стратегію нинішнього президента Петра Порошенка, нині є неминучим політичний крах чинної влади, адже вона втратила довіру і підтримку суспільства.

«Кінець старої системи наступає. І вони добре знають, хто із політичних сил і їх лідерів буде могильником цієї старої системи», – наголосила вона.

За словами політика, сьогодні управління країною слід довірити відповідальним патріотам, які дбатимуть про національні інтереси країни і добробут власних громадян.

«Сьогодні треба думати про майбутнє України. Слід думати про те, як ми крок за кроком будемо будувати нашу країну», – підсумувала голова фракції «Батьківщина».