_APM7894

Дострокові вибори – шлях до відродження країни новою патріотичною командою

23:21 15.02.2017

Лідер Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко впевнена, що чинна влада проводить недолугу і руйнівну соціально-економічну політику в країні, що робить актуальним питання перезавантаження влади і проведення дострокових виборів в Україні. Саме внаслідок дострокових виборів в Україні до влади прийде демократична і патріотична команда, яка буде служити інтересам народу країни.

«Прийшов час повного перезавантаження влади. Треба негайно переобирати Верховну Раду, тому що далі країна опиниться на такій стадії, коли витягувати з цієї ями потрібно буде повну руїну», – сказала Юлія Тимошенко у програмі «20/22 з Литвиненко та Апасовим» на телеканалі «NewsOne».

Вона повідомила, що суспільству нав’язують думку про те, що проводити дострокові вибори в країні в умовах війни не можна, проте такі твердження на руку корумпованій владі, яка не хоче змін.

«Всі, хто сидить у Верховній Раді: експерти, і більша частина всіх політтехнологів – розписані між партіями влади. І кричать разом, що під час війни не на часі дострокові парламентські вибори», – сказала вона.

Але водночас, Юлія Тимошенко нагадала, що останні вибори відбувались саме під час війни.

«Під час війни проводились дострокові вибори нинішніх президента і парламенту», – акцентувала вона.

За словами парламентарія, саме в наслідок дострокових виборів в Україні «прийде патріотична і демократична команда у парламент».

«Прийде Партія ВО «Батьківщина» у значній кількості фахових депутатів, які будуть працювати на Україну. Я переконана, що буде більше депутатів від «Самопомочі», представників таких демократичних молодих команд як «Народний контроль» Дмитра Добродомова, партії «Воля» Юрія Дерев’янка, партії «Свобода», і будуть представлені команди Анатолія Гриценка і Міхеїля Саакашвілі», – перерахувала Лідер фракції «Батьківщина».

Юлія Тимошенко зауважила, що принципово важливим завданням сьогодні є справжнє оновлення влади, коли буде змінено не лише прізвища високопосадовців, але і усунені олігархічні клани від керування країною.

«Це звичайні маріонетки в руках дуже налагодженої кланової системи. Слід зняти ті клани, які кукловодять за кулісами, які перебувають у тіні і керують більшістю депутатів у Верховній Раді. Вони своїх маріонеток змінюють безкінечно, але від цього не змінюють курсу на те, щоб забрати останнє в країни і останню кров з людей», – зауважила політик.

Парламентарій також наголосила, що сьогодні існує декілька способів для проведення дострокових виборів. Зокрема, мова іде про розпуск парламенту через відсутність коаліції і оголошення дострокових виборів президентом України, саморозпуск парламенту і через тотальне падіння рівня довіри українців до влади.

«Я не бачу ні волі президента, ні волі мафіозного парламенту, і тому люди повинні говорити своє впевнене слово. І не вірити депутатам, політологам і аналітикам, що вибори не можна проводити під час війни», – акцентувала парламентарій.