Досягнемо миру, повернемо окуповані території і побудуємо сильну армію

21:21 26.03.2019

Кандидат у Президенти України, Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко повідомила, що після перемоги на президентських виборах як новий Голова держави ініціює проведення міжнародного переговорного процесу на базі виконання гарантій Будапештського меморандуму для досягнення миру і повернення окупованих територій, а також посилить українську армію і здійснить всі належні кроки для наближення членства України у НАТО.

«Відразу після президентських виборів слід розпочати реальний, результативний і переможний переговорний процес на базі виконання гарантій Будапештського меморандуму. Про це йдеться на кожній моїй міжнародній зустрічі, і знаю, що така готовність з боку західних лідерів існує», – сказала Юлія Тимошенко під час зустрічі із мешканцями м. Львів.

_APX4875

За словами політика, нав’язаний Україні «мінський формат» не призвів до миру, оскільки «за стіл переговорів сіли терористи так званих ДНР/ЛНР, в той час коли Україна не мала права погоджуватись на таке представництво». А крім того, з боку України не були делеговані люди, які б представляли інтереси України.

«Нам нав’язали цей формат і сказали, що слід провести місцеві вибори, і таким чином легітимізувати кремлівську владу на окупованих територіях. А також це ризик участі у загальнонаціональних парламентських і президентських виборах 5-7 млн людей, які існують лише на папері, що таким чином призведе до захоплення влади в Україні», – пояснила вона.

Голова Партії ВО «Батьківщина» також наголосила, що новий Президент після перемоги на виборах посилить українську армію, яку побудує за стандартами НАТО. А крім того, новий Голова держави здійснить всі належні кроки, щоб забезпечити участь України у Організації Північноатлантичного договору.

«В сучасному світі країни не можуть бути самотніми. І те, що країни Балтії не зазнають агресії – це наслідок їх членства у НАТО. А тому ми докладемо всіх зусиль, щоб Україна якомога швидше пройшла цей шлях і мала точну впевненість, що ніхто більше у нас не буде стріляти, вбивати українців і зазіхати на нашу незалежність», – наголосила вона.

Юлія Тимошенко також закликала всіх присутніх згадати всіх українських військовослужбовців на передовій, полеглих воїнів, а також військовополонених.

«Сьогодні частина наших військових, волонтерів і добровольців перебувають на фронті, в окопах, під обстрілами і в полоні – таким чином вони забезпечують нам майбутнє, про яке ми мріємо. Хочу подякувати їм і спільно помолитися, щоб вони повернулись додому живими і здоровими відразу після встановлення нами миру, і щоб вони могли обійняти своїх дітей і родини, і щоб ми не втратили більше жодного життя», – звернулась Голова Партії ВО «Батьківщина».

Юлія Тимошенко також зазначила, що реалізувати вави всі кроки новий Голова держави зможе після перемоги на виборах, якщо отримає таке право від українського суспільства.

«Слід об’єднати всі наші зусилля, відчути момент і зробити так, щоб ми історичним моментом скористались, і щоб ми нарешті змогли розпочати той шлях одужання, відродження, економічної моці, який нам потрібен», – звернулась кандидат у Президенти.