Душа і серце повинні бути в усьому, що ми робимо

15:26 05.07.2018

Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко впевнена, що жодна діяльність не має сенсу, якщо не здійснюється із душею і серцем на користь суспільству.

«Хочеться, щоб душа і серце були в усьому, що ми робимо, бо без цього жодна робота та жодна діяльність не має сенсу», – сказала Юлія Тимошенко, за сприяння якої київська міська організація Партії ВО «Батьківщина» відкрила в столиці «Центр захисту киян», передає прес-служба «Батьківщини».

Політик наголосила, що головна умова успішності будь-якої діяльності – це любов до людей. А також політик зазначила, що «Батьківщина» має силу, необхідну для того, щоб «разом з людьми відновити Україну та зробити її успішною».

_APM3832

Юлія Тимошенко нагадала про нещодавно оголошений «Новий курс України» та його чотири складові: стратегію миру, новий суспільний договір, новий економічний курс та екосистему життя людини.

Головним завданням лідер «Батьківщини» назвала втілення стратегії миру:
«Ніхто не буде заробляти на війні і залишати окуповані території темними зонами для чорної контрабанди. Ніхто не буде прикривати війною безлад та корупцію. Ми розпочнемо справжній та сильний переговорний процес задля повернення миру в Україну та звільнення окупованих територій – Криму та Донбасу».

Юлія Тимошенко упевнена, що після ухвалення на референдумі Нового суспільного договору – нової Конституції – буде зруйнована монополія гілок влади на прийняття рішень, а люди отримають реальні можливості для управління країною.

Новий економічний курс, на її думку, стане «шляхом до відновлення країни, підняття рівня життя людей та визнання країни в світі».

«Якщо прийде патріотична професійна команда і проведе таку економічну політику, яку проводив Сінгапур, Китай та інші країни, які за лічені роки повстали з руїн та побудували сильні економки, то в нас буде найсильніша економіка в світі. Новий економічний курс дасть нам покроковий план дій», – наголосила Тимошенко.

Четвертою частиною стратегії відновлення країни лідер «Батьківщини» вважає побудову такої системи життя людей, у якій вони будуть відчувати себе соціально захищеними: «Треба відновити правильну соціальну політику, дати людям гідні зарплати та пенсії, правильні тарифи. Або ми це зробимо, або програємо конкуренцію за людину в світі».

Голова партії також подякувала міському партійному осередку за турботу про людей і висловила сподівання, що дуже багато киян зможуть отримати в «Центрі захисту киян» допомогу в вирішенні проблемних питань.

«Ми будемо працювати з людьми напряму – від серця до серця, адже у нас з вами є одна мета: побудувати країну, де кожен міг би себе реалізувати. Щоб наші діти та батьки мали доступ для гарної освіти та якісних медичних послуг. Ми маємо одну ціль – побудувати країну так, щоб її ніхто не міг зруйнувати і закласти фундамент для щасливого життя українців», – підсумувала Юлія Тимошенко.