_APX3074

Економічне зростання і віра у можливість змін – це зупинить трудову міграцію

17:51 09.11.2018

Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко впевнена, що масову трудову еміграцію українців може зупинити створення умов для економічного зростання країни і відповідно кращого фінансового забезпечення громадян, а також «повернення віри людям у можливість змін».

«Попри низку революцій, виборів і змін облич при владі, українці не відчувають змін в країні, саме тому емігрують із України. Але щоб не допустити виїзду українців, окрім підняття рівня заробітних плат, слід повернути віру людям у можливість змін. І я хочу, щоб ми з вами розпочали цей процес, тому що зміни можливі», – сказала Юлія Тимошенко під час зустрічі із громадою у Запорізькій області, де політик перебуває із візитом.

Парламентарій нагадала слова міністра закордонних справ пана Клімкіна, що щороку із України виїжджають працювати за кордон понад 1 млн українців. На її переконання, причина полягає у тому, що Україна програє глобальну конкуренцію за людину.

«Сьогодні заможність країнам приносить інтелект людини, і ми з вами заможні не лише надрами і землею, але і унікальним інтелектом нації. Тому слід людям запропонувати такі умови, щоб українці не хотіли їхати із власної землі», – впевнена парламентарій.

Юлія Тимошенко обурилась тим фактом, що сьогодні Україна входить у десятку найбідніших країн світу, а також посідає перше місце серед країн Європи і Африки за рівнем корупції. На її переконання, змінити ситуацію в Україні зможе принципово нова система управління країною через ухвалення на Референдумі Нової Конституції, а також Новий економічний курс.

«Саме тому команда «Батьківщини» спільно із широким колом фахівців розробили проект Нової Конституції, і в країні народжується новий порядок і нові принципи життя. Всі успішні країни світу завжди починали із нової Конституції», – наголосила народний депутат.

Водночас на її переконання, необхідно впровадити Новий економічний курс, проект якого також розробляє команда «Батьківщини» спільно із фахівцями.

«Необхідно змінити грошово-кредитну і фінансову політику України, повернути НБУ Україні, дати можливість малому і середньому підприємництву працювати під доступні кредити, та перейти до інноваційного розвитку замість сировинної економіки. Ми також повинні покладатись на власних фахівців, сили і можливості, щоб підняти країну на ноги, а не спиратись на іноземне управління», – наголосила Юлія Тимошенко.