56e45

Енергетична незалежність країни – реальність, слід виконати правильні кроки

17:53 11.04.2019

Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко впевнена, що правильні кроки влади в реформуванні енергетичної галузі України дозволять зробити Україну цілком енергетично незалежною країною від зовнішніх енергоресурсів.

«Україна не має іншого шляху, як всіма силами розбудовувати нашу енергетичну незалежність», – сказала Юлія Тимошенко під час 12-го Київського безпекового форуму «Невтомна хвиля: Стратегічний вибір України та Заходу».

_APM2684

Політик наголосила, що Україна має всі шанси і можливості, щоб у найближчій перспективі отримати повну енергетичну незалежність. Передусім, Україні потрібен план модернізації і відновлення потужностей атомної енергетики, вугільної промисловості і розвитку відновлювальних джерел енергії. А крім того, слід прибрати корупційні перепони для залучення міжнародних інвесторів для видобутку українського природного газу.

«В Україні вже розвідано близько 1 трлн куб. м газу, що є дуже привабливим для іноземних інвесторів. Неможливість старту цього процесу полягає лише в корупції в Україні. Більше немає жодних перешкод», – зазначила вона і додала, що нині в світі використовують сучасні ефективні технології, які здатні зробити Україну повністю енергетично незалежною від російського природного газу вже найближчим часом.

«Масова розробка українських газових родовищ із залученням міжнародних інвестицій дозволить забезпечити природним газом не лише потреби України вже у найближчій перспективі, але ми зможемо також заповнити частину транзитного газопроводу країни», – сказала Голова Партії ВО «Батьківщина».

Також за словами Юлії Тимошенко, неприпустимим є явище, коли Україна де-факто споживає російський природний газ, в той час як нинішня влада декларує повну відмову від енергоресурсів країни-агресора Російської Федерації. А тому нова влада повинна розслідувати факти корупції у енергетичній галузі чинних високопосадовців, а також притягнути причетних до відповідальності.

«Якщо ніхто не буде притягнутий до відповідальності за корупцію у газовій галузі, то це буде означати початок кінця нової влади. Я раджу можливому новому Президенту розібратись із кожною молекулою і атомом, який у України забрали за останні 5 років. І я новому Президенту із задоволенням допоможу», – підсумувала Голова Партії ВО «Батьківщина».