VI_02

Фатальні помилки – неприпустимі, тому слід об’єднати зусилля нових і досвідчених політиків

00:51 07.07.2019

Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко повідомила, що у новій Верховній Раді України коаліція парламентських фракцій повинна бути утворена за участі як нових, так досвідчених політиків, але обов’язково патріотичних і відданих країні та суспільству. Саме така об’єднавча синергія дозволить уникнути допущення помилок з боку недосвідчених політиків.

«Я вважаю, що у парламенті нам потрібна коаліція нових політиків із політками досвіду, професіоналізму і знання для того, щоб не допустити фатальних помилок. Саме тому ми говоримо про широку всеохоплюючу коаліцію проєвропейських, патріотичних і проукраїнських сил», – сказала Юлія Тимошенко у програмі «Велике інтерв’ю» на телеканалі «112. Україна».

За словами політка, команда «Батьківщина» має певні розбіжності із позиціями партій «Слуга народу» і «Голос», зокрема щодо питань медичної і земельної реформи. На її переконання, такі розбіжності «виникають через те, що існує недосвідченість нових політиків». Так, Юлія Тимошенко вкотре наголосила, що «нинішню медичну реформу необхідно скасовувати, та впроваджувати систему медичного страхування». А також неприпустимим є відкриття ринку землі в нинішніх умовах.

«Ми проти того, щоб бездумно і непрофесійно продати сільськогосподарську землю із молотка, і щоб залишитись без потужного ресурсу нашого відродження», – зауважила вона і додала, що щодо низки позицій політичні сили мають спільне бачення, зокрема щодо реформи системи пенсійного забезпечення.

Окремо Юлія Тимошенко вказала на те, що після завершення формування влади в Україні, необхідно буде здійснити низку важливих кроків: реформу системи управління країною, захистити українську ГТС, надати опозиції дієві повноваження, подолати економічну руїну і підняти рівень життя людей.

«Ми будемо радити новому Президенту – якщо ми будемо в коаліції і будемо формувати уряд – повністю перебудувати систему управління. Це означає – ліквідувати стару систему і побудувати красиву архітектурну споруду, яка дасть нам успішну країну», – сказала вона.

На її переконання, нині за вжиття перерахованих кроків можливий вихід із тупикового стану справ, а для цього «слід об’єднати професійні сили і нові сили, та показати високий клас того, як відроджувати і ставити на ноги Україну».

«Жодного тупику – немає. Ми можемо все змінити, у світі вже є всі можливі рецепти. Правильна реформа системи охорони здоров’я – це страхова медицина, пенсійна реформа – це персоніфікована система пенсійного забезпечення, зміна політики НБУ і фінансово-економічної політики. Люди хочуть негайних змін, і важливо, щоб не був втрачений час», – завершила Юлія Тимошенко.