Господь благословив Україну на перемогу, а українців – на мирне життя

12:36 07.01.2019

Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко взяла участь у різдвяній літургії у Софії Київський, привітала українців із Різдвом Христовим та офіційним отриманням Томосу про автокефалію Святішої Церкви України.

«Те, що офіційне отримання Томосу відбулося у Святий вечір – це символ, це знак того, що Господь благословив Україну на перемогу, а українців на гарне та мирне життя. Сьогодні всі українці дякують Господу за те, що допомагає вистояти в боротьбі за віру, правду, Україну. Добро обов’язково перемагає! Хай нашій країні і всім нам допомагає Господь! Вірю, що все буде добре, а Господь завжди буде берегти Україну», – впевнена Юлія Тимошенко.

_APM7174

Святкову різдвяну літургію проводив Митрополит Київський і всієї України Епіфаній, який вказав на знаковість та історичність цього богослужіння. За його словами мова іде не лише про народження у світ Богомладенця, але й про відродження та утвердження Єдиної помісної Української Православної церкви.

«Сьогодні, святкуючи народження Богомладенця Христа, ми радіємо через народження Єдиної помісної та визнаної Вселенською матір’ю-Церквою – нашої Української Православної церкви», – сказав Митрополит Київський і всієї України Епіфаній під час різдвяної літургії.