_APX8997a

Готові показати результати за перші 100 днів – маємо чіткий покроковий план дій

14:14 21.06.2019

Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко повідомила, що нова влада в Україні, яка буде сформована за результатами президентських і парламентських виборів та формування нового уряду, матиме всі можливості для здійснення принципових і глибинних змін в житті кожної людини, і «Батьківщина» стане учасником цих процесів змін в новій «коаліції дій», показавши результат вже за перші 100 днів роботи.

«Після парламентських виборів у новій ВРУ слід утворити максимально широку «коаліцію дій» із проєвропейських, патріотичних і демократичних сил. Ми із задоволенням будемо працювати в такій «коаліції дій», і пропонуватимемо для роботи нашу програму Новий курс України, який передбачає покроковий план відродження і порятунку України», – сказала Юлія Тимошенко під час пресконференції у Києві, 21 червня.

За словами політика, наступний важливий крок – скасування всіх постанов уряду і рішень Верховної Ради України, які мали «лобістський і корупційний характер, і які призвели до того, що люди стали біднішими, а країна – економічно слабкішою».

«У нас є реєстр таких постанов уряду Гройсмана та рішень ВРУ, і ми підготували проекти щодо скасування рішень попередньої влади, які були ухвалені проти інтересів України», – сказала парламентарій.

За словами народного депутата, після зміни влади слід також невідкладно здійснити тотальний аудит всіх ресурсів України.

«Мова іде про нашу державну власність. Такий аудит повинен бути проведений за перший місяць», – наголосила вона.

Голова Партії ВО «Батьківщина» також зауважила, що нова влада повинна ухвалити Державний бюджет-2020, який забезпечить зростання економіки мінімум на 7% в рік, і захищатиме інтереси людей. Зокрема, необхідно переглянути неприпустиму тарифну політику, ухвалити новий Податковий кодекс, здійснити детінізацію процесів на митниці, змінити грошово-кредитну політику НБУ.

«Це все – невідкладний пакет дій, який слід зробити за перші 100 днів. Сподіваюсь, що після перезавантаження парламенту і обрання нового уряду саме так буде виглядати пакет на перші 100 днів роботи», – завершила Юлія Тимошенко.