_APM3610

Готуємо разом із демократичними опозиційними силами план спільних дій

13:33 11.09.2017

Лідер Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила, що опозиційні демократичні проєвропейські сили розпочали консультації для спільної координації дій.

«Після вчорашніх подій всі опозиційні демократичні проєвропейські сили розпочали консультації для спільної координації дій. І об’єднання зусиль із тими силами суспільства, які готові проходити шлях становлення України – дасть можливість спільно рухатись до перемоги», – сказала Юлія Тимошенко під час брифінгу у м. Львів.

За словами політика, нині чинною владою в Україні «вже встановлено корумповано і авторитарну систему влади», а тому «суспільство разом із політичними силами і громадськими діячами зобов’язано цьому протистояти».

«Ми зобов’язані створити і захистити стратегію України, яка сформує вільний народ, демократичну країну і людей щасливих. Я переконана, що нам це вдасться», – сказала вона.

Юлія Тимошенко також сказала, що результати переговорів і проведених консультацій про вироблення «плану спільних дій» буде оголошено найближчим часом.