_APM0270

Говоритимемо про новий шлях до миру на Донбасі на безпековій конференції у Мюнхені

22:01 16.02.2018

Лідер Партії ВО «Батьківщини» Юлія Тимошенко заявила, що команда «Батьківщини» перебуває на Мюнхенській безпековій конференції, що відбувається у Німеччині, із тим, щоб провести дискусії і виробити паралельний новий шлях встановлення миру в Україні.

«Зараз є ключова необхідність розпочати дискусії, а також виробити паралельний новий шлях встановлення миру в Україні. Наша команда і я особисто саме цьому плануємо присвятити всі зустрічі, які ми можемо провести на полях Мюнхенської безпекової конференції. Новий шлях до миру може принести реальний мир, і за це Україні треба боротися», – сказала Юлія Тимошенко у інтерв’ю телеканалу «Інтер», коментуючи участь представників Партії ВО «Батьківщина» у Мюнхенській безпековій конференції.

Парламентарій зауважила, що сьогодні слід говорити про введення міжнародних миротворчих сил в Україну, які повинні бути розташовані на лінії державного кордону між Україною та Росією, що є вкрай принциповим.

«Міжнародні миротворчі сили допустимі тільки на лінії кордону між Україною та Росією», – наголосила вона.

Також політик додала, що окремої уваги потребує процес введення міжнародної цивільної адміністрації, українського закону та влади на окупованих територіях Донбасу.

«Це той пакет, який може привести до миру, який дасть можливість повернути людей на території, де вони раніше проживали, а головне – закінчити війну!» – сказала політик.

На її переконання, у рамках Мюнхенської безпекової конференції також слід провести переговори щодо створення глобального фонду відродження Донбасу, що дасть Україні новий поштовх для розвитку, залучення потужних інвестицій і створення тисяч робочих місць.