_APX3368

Громадяни готові прийти на референдум і боротися за свою землю

14:38 19.04.2017

Лідер Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила, що сьогодні аграрна мафія на чолі з президентом України хочуть ухвалити закон про право продажу сільськогосподарської землі і таким чином вони хочуть легалізувати чорнозем через продаж на так званих аукціонах. Але на сьогодні більшість громадян виступають проти цього і готові прийти на референдум та проголосувати проти зняття заборони на продаж сільськогосподарської землі.

«Сьогодні аграрна мафія, на чолі з президентом хочуть узаконити сотні тисяч гектарів землі для того, щоб потім її легалізувати через продаж на так званих аукціонах. Тому я дуже покладаюся на Вас і на мільйони українців, які готові захищати свою землю», – наголосила Юлія Тимошенко під час зборів ініціативної групи з організації референдуму про заборону продажу сільськогосподарської землі.

Вона повідомила, що в ці хвилини на одному з телевізійних каналів триває онлайн опитування: чи має проводитись референдум щодо заборони продажу сільськогосподарської землі і чи готові ви прийти на референдум. «Люди дзвонять масово і на цю хвилину 94% тих, хто подзвонив в студію, прийдуть на референдум і захищатимуть землю. Ось як сьогодні налаштований народ», – зазначила політик.

За її словами, війна за звільнення сільськогосподарської землі від селян триває вже декілька десятиліть.

«Уже декілька десятиліть йде жахлива боротьба, війна проти селян, фермерів. Цю війну ми бачимо щодня. Зокрема повністю ліквідована будь-яка система державної підтримки фермерства, пільгова податкова система для фермерських господарств, яка далась важкою ціною в свій час. Жодної державної стратегічної програми розвитку фермерства, переробки продукції, обслуговуючих кооперативів, яку треба було б сьогодні зробити головною стратегічною лінією розвитку нашої держави», – зауважила Юлія Тимошенко.

Крім того, наголосила Лідер Партії ВО «Батьківщина», об’єднання громад, яке видали як велику децентралізацію, а насправді – це ліквідація малих сіл. «Таким чином вони хочуть звільнити сільськогосподарські землі від Вас для будь-яких пройдисвітів, які сьогодні з молотками і залізними прутами ходять по фермерам і, фізично знищуючи їх, для себе звільняють над прибутки», – резюмувала політик.