XIV З’їзд: Ідемо на вибори до ВРУ для змін в країні – готові працювати в сильній коаліції

10:40 10.06.2019

Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила, що команда «Батьківщини» іде на дочасні парламентські вибори-2019, і готова до створення коаліції із командою нового Президента України та іншими демократичними проєвропейськими силами, щоб через впровадження реального покрокового плану дій на базі «Нового курсу Україні» здійснити якісні перетворення і зміни в житті громадян України.

«Ми налаштовані в новому парламенті іти в сильну коаліцію із новим Президентом та іншими демократичними проєвропейськими силами. І в новій коаліції готові запропонувати сильний план – «Новий курс України», який ми всі разом розробили, і щоб він став коаліційною угодою нової «коаліції дій», – сказала Юлія Тимошенко під час XIV З’їзду Партії ВО «Батьківщина».

За словами політика, перші результати роботи цілком реально буде показати вже у перші сто днів роботи нової коаліції.

«Результат за сто днів – це те, що ми хочемо донести до людей. Щоб цей проект – «Новий курс України» – став календарем, в якому кожен українець зміг помічати те, що зроблено: це зупинення падіння економіки, терору підприємців, зведення до мінімуму корупції через зміни до податкового законодавства», – перерахувала вона.

Голова Партії ВО «Батьківщини» також зазначила, що «Новий курс України» передбачатиме протягом перших ста днів роботи нової коаліції здійснення масштабної перебудови грошово-кредитної політики, створення умов для побудови середнього класу, створення належної системи пенсійного і медичного забезпечення, встановлення справедливих тарифів, посилення гарантій соціально незахищеним категоріям, підняття культури, освіти і науки.

«Окрему зустріч ми зробимо для того, щоб презентувати суспільству покроковий план дій на перші 100 днів, і поновити стратегічні лінії, які піднімуть Україну. Я хочу, щоб і країна, і ми всі – впевнено дивились у майбутнє з неймовірною вірою і надією, тому що перезавантаження влади відкриває новий, красивий і світлий шанс», – наголосила вона.

Юлія Тимошенко також повідомила, що «Батьківщина» як сильна, професійна і досвідчена команда «повинна стати пліч-о-пліч із новим Президентом, його командою і новими демократичними силами у парламенті», і лише таке об’єднання зможе «унеможливити прихід до парламенту тих, хто за лаштунками парламенту проводив свої лобістські рішення».

«Неймовірно важливо, щоб не настав реванш, і реальні результати для людей – прийшли. Важливо, щоб не лише змінились прізвища і обличчя у парламенті (…), а щоб реально відбувся злам старої системи, а люди відчули, що вони стали жити краще. І для цього ми сьогодні зібрались і ідемо на парламентську виборчу кампанію», – наголосила Голова Партії ВО «Батьківщина».

_APX6568

Партія ВО «Батьківщина» під час XIV З’їзду Партії представила першу п’ятірку учасників політичної сили, які братимуть участь у дострокових виборах Верховної Ради 21 липня 2019 року.

1. Юлія Тимошенко;
2. Сергій Тарута;
3. Валентин Наливайченко;
4. Сергій Соболєв;
5. Олена Кондратюк.

«Я пишаюсь нашою з вами командою. Якщо нам сьогодні довелось би очолювати напрямки становлення і відродження країни, я думаю, що доба минула б, щоб запропонувати країні всіх найкращих і найбільш інтелектуальних фахівців. Це – велика сила нашої команди, яка готова до того, щоб піднімати і відроджувати Україну», – підсумувала політик.