_APX8301

Інноваційна економіка, якісна медицина, гідні пенсії і зарплати – це перші кроки Президента

18:19 22.01.2019

Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко повідомила, що на посаді Президента України шляхом реалізації Нового курсу України здійснить перехід від відсталої сировинної економіки до економіки інноваційного розвитку, забезпечить збільшення середньої заробітної плати у 3,5 рази, надання мікрокредитування для середнього класу, проведе реформу медичної галузі та забезпечить українців доступним житлом.

«За п’ять років ми перейдемо від відсталої сировинної економіки до економіки інноваційного розвитку. І ми будемо експортувати виключно готову високотехнологічну продукцію замість експорту сировини. А основою нашої нової економіки стане середній клас», – сказала Юлія Тимошенко під час урочистого з’їзду Партії ВО «Батьківщина», який відбувається у день 100-річчя української Соборності в Києві.

За словами політика, саме Новий економічний курс, який розроблений командою фахівців, аналітиків, економістів та експертами галузі, дозволить підняти українську економіку на якісно новий рівень. У першу чергу, буде змінено податкову систему України.

«Буде запроваджено податок на виведений капітал замість податку на прибуток та єдиний податок на гектар землі для аграріїв», – сказала Голова Партії ВО «Батьківщина».

Юлія Тимошенко також наголосила, що нова політика зупинить трудову еміграцію населення.

«Ми маємо негайно і невідкладно вжити всіх заходів для припинення катастрофічної еміграції людей з України. Я хочу повернути українців додому!», – повідомила вона.

Голова Партії ВО «Батьківщина» запевнила, що середня заробітна плата та пенсії в Україні за найближчі 5 років мають досягнути, принаймні, рівня сусідньої Польщі.

«Це означає, що при моєму правлінні за п’ять років доходи людей зростуть у 3,5 рази», – запевнила вона.

Юлія Тимошенко додала, що мікрокредитування для молоді та середнього класу дозволить забезпечити їх роботою.

«Мікрокредити будуть надаватися довгостроково, без застави, на основі обов’язкового страхування ризиків та не більше, ніж під 3% річних», – сказала вона.

Політик акцентувала, що українці отримають нову і сучасну реформу медичної галузі.

«Сьогодні наші державні лікарні здебільшого нагадують середньовічні катівні. Тому буде запроваджено обов’язкове медичне страхування за рахунок коштів роботодавців з одночасним зменшенням вдвічі податкового навантаження на їх підприємства», – сказала вона.

Також Юлія Тимошенко наголосила, що кожну працюючу людину буде забезпечено доступним житлом: надаватиметься іпотечний кредит без першого внеску і без застави, під спеціальне страхування ризиків.

«Всі працюючі українці отримають можливість купити квартири! Йдеться не про дешеве житло низької якості, а про якісне житло, одержання якого у власність чи користування має стати доступним для більшості населення країни», – запевнила Голова Партії ВО «Батьківщина».