Інноваційний розвиток і креативний клас зроблять Україну успішною

18:23 10.10.2018

Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко впевнена, що перехід від сировинного типу економіки до інноваційного дозволить Україні отримати нові широкі можливості для принципово якісного економічного підйому, що у свою чергу покращить рівень життя українців.

«Сировинна економіка ніколи не дасть таких вибухових можливостей для збільшення обсягів ВВП та економічного підйому, як це може дати інноваційна модель розвитку. Або ми переходимо на інноваційний тип економіки, або ми ніколи не зможемо бути в одному колі з сильними країнами», – сказала Юлія Тимошенко на зустрічі з представниками малого та середнього бізнесу.

Голова Партії ВО «Батьківщина» акцентувала, що впровадження Нового курсу України дозволить суттєво покращити рівень життя людей, оскільки він саме і передбачає перехід від сировинної до інноваційної моделі розвитку економіки.

_APX4704

Парламентарій зауважила, що програма Нового курсу України передбачає проведення нової монетарної політики, правильної дерегуляції та утворення балансу між ринком та державним регулюванням.

«Якщо правильно управляється країна і ухвалюються правильні рішення, то для України достатньо три роки, щоб отримати результат і побачити серйозні зрушення», – пояснила вона і додала, що головне завдання для нової влади – створення нормальних умов для ведення бізнесу, щоб надати можливість креативному класу досягнути успіху країни.

«Треба зробити максимально все для того, щоб об’єднати креативний клас навколо того шляху, який є адекватним для вирішення проблем», – впевнена Лідер ВО «Батьківщина».