Тимошенко 2014

Історія успіху України – в руках громадян та суспільства

11:33 22.04.2014

Кандидат в президенти України, лідер партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко заявляє про важливість цього історичного моменту для подальшого розвитку країни. 

“Важливо, щоб Україна стала історією успіху, а не історією чергового програшу. Але все це сьогодні – не в руках політиків. В руках політиків це було в 2004 році, коли і революція робилася для того, щоб один політик прийшов до влади. Сьогодні історія успіху України – в руках суспільства, тому що одразу після революції постає питання президентських виборів, парламентських виборів та виборів до місцевих рад”, – сказала Юлія Тимошенко сьогодні у Дніпропетровську на зустрічі з представниками малого та середнього бізнесу.

За її словами, зміни в країні можливі лише за умови повного очищення політики, економіки та суспільства від впливу потужних олігархічних груп. “Важливо зрозуміти, що країну можна змінити лише тоді, коли ми приберемо не тільки з вершин айсбергу тих, хто зробив життя країни неможливою, а й приберемо з тіла нашої країни, з кожної клітини нашого життя. А це вже пов’язане з великим монополіями, в яких одночасно є і політика, і економіка, і наш інформаційний простір, і з тим диктатом, який потім користується своєю інформаційною та політичною владою для того, щоб практично монопольно споживати ресурси країни”, – пояснила вона.

“До того часу, поки ми не приберемо тіньову владу, яка повністю володіє політикою, а через політику – і країною, у нас з вами практично нічого не отримається, все залишиться, як було. Тому ці вибори – це якраз право громадян та суспільства або провалити все те, чого ми очікуємо, або реально це будувати”, – підкреслила Юлія Тимошенко.

 На думку лідера партії “Батьківщина”, на цих президентських виборах вся олігархія країни струнко об’єдналася. “Вони зараз йдуть дуже впевнено, мають свого кандидата в президенти, свого майбутнього прем’єр-міністра, і вони сьогодні впевнені у своїй перемозі, як ніколи. І у них для цього майже є підстави та немає сумнівів. Але поламати це можна лише в тому випадку, якщо глибоко розбиратися в історії питання – або ми залишаємо найпотужніші політико-економічні монополії з інформаційним ресурсом, або ми будуємо демократичну країну. Ці дві речі не сумісні”, – наголосила вона.

 ”Я не знаю, чи зможемо ми очистити країну по-справжньому, але сьогодні це не відбувається, хоча всі шанси у вас в руках”, – заявила Юлія Тимошенко.