Йду в Президенти, зобов’язуюсь виконати Угоду з громадянами або піти з посади

17:49 22.01.2019

Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила, що балотуючись на посаду Президента України, зобов’язується виконати Угоду із громадянами України щодо докорінних і принципових змін в Україні, що планує здійснити у перші 100 днів свого президентства.

«Я укладу Угоду кандидата в Президенти Юлії Тимошенко з громадянами України, в якій немає жодного гасла, а лише – конкретні дії, які можна буде відразу перевірити. І зобов’язуюсь таку Угоду виконати», – сказала Юлія Тимошенко під час урочистого з’їзду Партії ВО «Батьківщина», який відбувається у день 100-річчя української Соборності в Києві.

За словами політика, на виконання такої Угоди новому Президенту достатньо 100 днів перебування при владі, інакше його робота буде безсенсовою.

«З усією відповідальністю заявляю: якщо за перші сто днів я, на посаді Президента, не зможу зламати стару систему і показати очевидного результату, я просто піду з президентської посади. Саме такі мої гарантії, а ви слідкуватимете за виконанням», – повідомила Голова Партії ВО «Батьківщина».

Політик також зазначила, що сьогодні урочистий з’їзд Партії ВО «Батьківщина» відбувається у великий день – 22 січня, День Злуки, День Соборності, День Єдності України, коли 100 років тому українці вперше за багато століть об’єдналися у єдину державу.

«Єдність – це головне і для сучасної України. І ми ніколи не досягнемо успіху, доки не будемо єдині у головному – в готовності разом будувати і захищати гарну, модернову, демократичну, сильну і заможну країну! І ми не маємо права знову, ще раз, втратити наступне п’ятиріччя, приводячи до влади тих, хто непомірно любить гроші, але не любить Україну. Саме тому говорю: я йду в Президенти! Вірю, що вдасться навести лад в країні, повернути Україні велич, силу, честь і правду! Я йду перемагати і вірю в перемогу!», – завила Юлія Тимошенко.