_APM1379

Категорично не увійдемо до парламентської коаліції

13:04 13.03.2017

Лідер фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила, що інформація про можливе входження фракції «Батьківщина» до парламентської коаліції депутатських фракцій не відповідає дійсності.

«Я хочу чітко і ясно заявити, що інформація про входження «Батьківщини» до коаліції – це обман. Партія ВО «Батьківщина» не веде перемовин ні з президентом, ні з іншими учасниками коаліції про те, щоб «Батьківщина» увійшла у коаліцію, яка руйнує нашу державу і суспільство», – сказала Юлія Тимошенко журналістам після засідання Погоджувальної ради керівників фракцій та голів комітетів Верховної Ради України.

За словами політика, фракція наполягає на тому, що кожен депутат, який залишається в чинній коаліції, «практично здає Україну і дає можливість знищити людей».

Водночас, парламентарій зауважила, що ВО «Батьківщина» буде об’єднувати суспільство навколо того, щоб дати можливість здійснити оновлення влади і «дострокове відсторонення від влади тих, хто довів країну до такого жахливого і руйнівного стану».
«Але наших підписів ви ніколи не побачите під цією коаліцією, яка діє проти українських інтересів», – підсумувала Юлія Тимошенко.