_APM8949

Конфіскація житла українців – неприпустима!

12:39 04.06.2018

Голова фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко закликала Верховну Раду України підтримати законопроект №5059 щодо заборони конфіскації житла у населення, якщо людина заборгувала за житлово-комунальні послуги.

«Колекторські фірми практично захлиснули країну, і зараз бандформування ідуть в кожну родину і витрушують останнє. Тому я прошу наш законопроект №5059 про заборону конфіскації житла підняти наверх, і розглянути його. Давайте захистимо людей», – сказала Юлія Тимошенко на засіданні Погоджувальної ради керівників фракцій і голів парламентських комітетів.

За словами парламентарія, законопроект №5059 щодо заборони звернення стягнення на деякі об’єкти нерухомого майна фізичної особи повинен захистити тих українців, які через встановлені владою непосильні тарифи на комунальні послуги не можуть сплатити за спожиті послуги. Вона також обурилась тим фактом, що така проблема в країні сьогодні стоїть вкрай гостро, і закликала владу припинити терор проти населення, а парламент – належним чином відреагувати.

«Такого терору, який іде проти селян, аграріїв, підприємців – не було за жодного президента. Чому парламент не реагує на цю ситуацію?», – звернулась Юлія Тимошенко.