_APM1583a

Крим і Донбас будуть повернуті Україні – за це слід боротись

16:53 20.06.2018

Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко впевнена, що повернення окупованих територій – АРК Крим і Донбас – повинно відбуватись шляхом проведення переговорного процесу на базі Будапештського меморандуму, і таке вкрай важливе завдання для України слід здійснити негайно.

«Жоден українець, і я як українка – не заспокоїмося, доки не будуть повернуті Україні Крим і Донбас. Справжній переговорний процес потрібно проводити на базі Будапештського меморандуму на рівні лідерів націй», – сказала Юлія Тимошенко під час відео конференції у Facebook.

«Усі, хто давав гарантії Україні недоторканності наших кордонів у Будапештському меморандумі, мають разом з нами підняти демократичний світ, щоб створити фонди відродження і розвитку окупованих територій», – додала вона.

Юлія Тимошенко також зазначила, що необхідно повернути повноцінне життя на окупованих територіях, і передусім, необхідно створити міжнародний фонд відродження і розвитку Донбасу.

«Ще до президентських виборів треба розпочати переговори про створення міжнародного фонду відродження і розвитку Донбасу. Я переконана, і Крим ми повернемо», – наголосила політик.

Водночас вона зауважила, що сьогодні мільйони тих українців, які залишили рідні домівки і виїхали на не окуповану територію, потребують особливої підтримки і захисту, чим держава не забезпечує їх на належному рівні.

«Ми, українці, як єдина родина, і маємо всіх пригорнути, захистити», – додала парламентарій.

Крім того, політик вважає необхідним посилення тиску і санкції на країну-агресора Російську Федерацію, та створити по-справжньому сильну українську армію.

«Треба мати сильну армію, щоб ніхто навіть не подумав зазіхнути на територію України», – сказала політик.