tymoshenko-inter

Кримінал в Україні не боїться ані силових структур, ані влади

12:37 01.08.2018

Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко висловила занепокоєння через погіршення криміногенної ситуації в Україні, та висловила співчуття рідним з приводу трагічної смерті колишнього ветерана батальйону «Донбас»Віталія Олешка.

«Сталось зухвале і підле вбивство в Бердянську ветерана Віталія Олешка («Сармат»), який боровся з місцевою корупцією, бандитизмом та безправ’ям. Висловлюю щире співчуття рідним та близьким загиблого», – повідомила Юлія Тимошенко на сторінці у Facebook.

Голова Партії ВО «Батьківщина» також додала, що у Херсоні облили кислотою громадську активістку Катерину Гандзюк, що є черговим свідченням того, що «в Україні ніхто і ніде не може почуватися в безпеці».

«Принаймні серед простих людей, які не належать до влади та кланів», – наголосила парламентарій і побажала Катерині Гандзюк щонайшвидшого одужання.

За її словами, обидві ситуації є підтвердженням того, що «кримінал просто карає людей за те, що вони не погоджуються жити за бандитськими законами».

«Цей кримінал не боїться ані силових структур, ані влади. Країна потроху сповзає в некерованість», – обурилась Юлія Тимошенко.

Як відомо, 31 липня, у Бердянську вбили Віталія Олешка (позивний «Сармат») – місцевого активіста і ветерана АТО, невідомий вистрелив йому у спину. Віталій Олешко був добровольцем батальйону НГУ «Донбас», учасником «Самооборони Бердянська», кавалером ордена «За мужність» 3-го ступеня, учасником боїв за Іловайськ та пройшов російський полон.

Також 31 липня невідомий облив кислотою керівника справами виконкому Херсонської міськради Катерину Гандзюк. За інформацією українських мас-медіа, найімовірнішою причиною нападу вважають публічну діяльність Гандзюк, яка «відома своєю жорсткою позицією і боротьбою проти проросійських сил, корумпованих політиків, а також проти окремих представників поліції».