Тимошенко 2014

Лідери громадянського суспільства – кращі генератори ідей

15:00 03.04.2014

Кандидат в президенти України, лідер партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко запропонувала представникам громадянського суспільства об’єднати зусилля в питанні подолання корупції в державі.

“Коли ми зібралися з нашою командою, ми прийняли рішення, що ми мусимо зустрітися з вами, послухати всі ваші пропозиції і стати, по суті, не генераторами ідей, тому що найкращий генератор ідей – це лідери, представники громадянського суспільства, а просто послухати вас і стати виконавцем ваших пропозицій ваших бачень, в тому числі всі кроки, які потрібно зробити в законодавчому полі, в тому числі, рішення уряду, які очікує сьогодні країна, які повязані з боротьбою з корупцією”, – заявила Юлія Тимошенко сьогодні під час круглого столу з питань корупції за участі представників громадськості.

Лідер партії “Батьківщина” заявила про готовність її політичної сили підтримати законодавчі ініціативи громадянського суспільства.

“Ми, як партія “Батьківщина”, готові бути вашими, по суті, виконавцями на усіх рівнях української влади задля того, щоб мати можливість крок за кроком очищати країну від корупції”, – заявила Юлія Тимошенко.

Як відомо, 28 березня Юлія Тимошенко підготувала та передала своїй фракції для подальшого просування у Верховній Раді законопроект “Про внесення змін до чинного законодавства України щодо прав громадян в боротьбі з корупцією та зловживанням влади”.

1 квітня лідер партії “Батьківщина” повідомила, що профільний комітет парламенту розглянув та підтримав законопроект.

“Я звертаюся до всіх фракцій Верховної Ради з проханням включити цей законопроект негайно до порядку денного, і зробити так, щоб на наступному тижні цей законопроект став реальністю для кожного громадянина і кожної юридичної особи”, – сказала Юлія Тимошенко.

В документі передбачається право громадян та юридичних осіб без обмежень фіксувати на відео- або аудіозасоби своє спілкування з чиновниками, а на їх підставі звертатися до суду за фактом вимагання хабарів.