_APM5121

Маніпуляція свідомістю, утримання влади і збагачення – план влади щодо Донбасу

11:56 19.06.2017

Лідер фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко закликала Верховну Раду України негайно ухвалити законопроект про окуповані території, і зауважила, що натомість чинний президент України Петро Порошенко продовжує збагачуватись на війні і використовувати її для власних політичних цілей, зокрема, мова іде про «використання війни для збереження своєї влади».

«У останні дні розпочалась нова вистава використання війни для своїх політичних цілей і для збереження влади будь-якою ціною. Очевидно, що це нова форма маніпуляцією свідомістю людей, утримання влади і використання війни для своїх політичних цілей, у тому рахунку – для збагачення», – сказала Юлія Тимошенко під час Погоджувальної ради керівників фракцій і голів парламентських комітетів.

За словами політика, сьогодні так званий план реінтеграції Донбасу, який розробляє Адміністрація Президента України Петра Порошенка, «прикривається тезами щодо змінення формату», проте такі дії влади спричинені тим, що «під ними горять владні крісла, і вони намагаються використати війну для збереження своєї влади».

У коментарі журналістам, Юлія Тимошенко пояснила, що вищі посадові особи України «починають маніпулювати війною на свою користь», зокрема, мова іде про те, щоб через відповідну законодавчу ініціативу не дати можливості для проведення виборів в Україні.

«Мало того, що заробляють на війні, прикривають війною корупцію, прогнилу владу, то тепер вони підлаштовують війну під свої цілі і хочуть використати війну, щоб ніхто і ніколи не проводив вибори. Думаю, це і є їхньою метою», – зауважила вона.

Політик висловила сподівання, що патріоти України проаналізують запропоновані владою законопроекти щодо питання Донбасу, і «патріотичними силами у парламенті буде ухвалено спільне рішення, як поводитись із цими законопроектами».

Юлія Тимошенко натомість закликала депутатів негайно ухвалити законопроект щодо окупованих територій, який вже зареєстрований у Верховній Раді України, проте який досі не вносять до порядку денного.

«Ухваліть законопроект про окуповані території, який давно лежить у парламенті, і який не розглядають через маніпуляцію війною», – закликала парламентарій.