_APM4635

Маємо прорахований план, як позбутися енергозалежності і знизити тарифи

22:08 13.06.2019

Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко переконана, що в Україні слід розпочати процес реформування енергетичної галузі і розробки власних газових і нафтових родовищ, що дозволить позбутися енергетичної незалежності і надати країні газ за доступними цінами.

«Україні потрібно негайно розпочати масштабний видобуток власного газу, адже ми маємо майже трильйон кубометрів розвіданого газу. Це прорахований план, що є невід’ємною частиною Нового курсу України, і ми готові будемо до цього приступити, якщо наші парламентські вибори будуть успішними», – сказала Юлія Тимошенко в ефірі програми «Великий вечір» на телеканалі «NewsOne».

За словами політика, якщо Україна залучить найкращі світові технології глибинного буріння і видобутку газу, то зможе за 5 років повністю закрити потреби газу самостійно.

Голова Партії ВО «Батьківщина» також наголосила, що твердження про те, що сьогодні Україна споживає європейський, а не російський газ – є обманом українського суспільства.

«Не треба вводити людей в оману! П’ять років влада Порошенка споживала російський газ, який заходив в Україну без транспортування через Марс чи космос… Адже за документами і технологічним «перемичками» вони показували, що цей газ іде із Європи», – обурилась голова фракції «Батьківщина».

Юлія Тимошенко також акцентувала, що сьогодні новий Президент Володимир Зеленський має достатні повноваження, щоб здійснити зниження тарифів для населення. Для цього він може скасувати постанови уряду Володимира Гройсмана про необґрунтоване підвищення ціни на газ та призначити нових членів НКРЕКП.

«Я порадила Президенту зробити ці дві речі, і відповідні проекти документів передала керівнику його Адміністрації», – сказала політик і додала, що також необхідно віддати український газ на потреби населення та перевірити роботу НАК «Нафтогаз України» і зупинити систему заробляння корупційних статків.