ICTV_02

Медична і пенсійна реформи – знищення нації. Потрібна нова стратегія розвитку країни

00:56 12.09.2017

Лідер Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко впевнена, що нинішня влада проводить курс недолугих, злочинних і непрофесійних реформ, зокрема, медичної і пенсійної, які направлені на знищення української нації. А тому Україна негайно потребує принципово нової стратегії розвитку країни.

«Все, що сьогодні називають реформами – прямо загрожує державі Україна і є прямим знищенням української нації. І інакше як геноцидом українців назвати це не можна», – сказала Юлія Тимошенко під час прямого ефіру у програмі «Свобода слова» на телеканалі ICTV.

За словами політика, мова іде про впровадження владою низки реформ, зокрема, системи охорони здоров’я і пенсійної, що негативним чином вплине на добробут громадян України і буде спрямовано на знищення українців.

«Не є випадковістю запровадження пенсійної реформи, якою на 30% знижують коефіцієнт нарахування пенсій всім пенсіонерам, які будуть виходити на пенсію. Українців просто заганяють в глухий кут, у якому немає виходу», – пояснила вона.

Політик також наголосила, що при цьому ціни на продукти харчування і послуги є непосильними для оплати населенням, і значно вищими, аніж у низці країн Європейського Союзу.

«При цьому заробітні плати і пенсії в Україні є нижчими у 16 разів, аніж у розвинутих європейських країнах. А також ціни на ліки є вищими, аніж у найзаможніших країнах світу», – обурилась вона і додала: «При цьому, відповідно до останніх висновків ООН, сьогодні 60% українців перебувають за межею бідності».

Також парламентарій назвала не випадковістю те, що за час так званих реформ «у реальному доларовому обчисленні за три роки заробітні плати та пенсії стали у 2-3 рази нижчими».

Юлія Тимошенко також додала, що реформа системи охорони здоров’я у нинішньому вигляді є неприпустимою, адже у разі її запровадження понад 80% українців не зможуть забезпечити себе медичними послугами. За словами політика, по-перше, медичною реформою не передбачено запровадження гарантованої страхової медицини; по-друге, у наслідок втілення реформи у життя буде запроваджено протоколи лікування відповідно до європейських цін без запровадження медичного страхування для населення; по-третє, місцеві бюджети буде позбавлено видатків на медицину; а по-четверте, населення не зможе отримати гарантовану безкоштовну медичну допомогу.

«У законопроекті перелік випадків безкоштовної медичної допомоги звузили таким чином, що неможливо буде лікуватись навіть тим українцям, які матимуть ургентну невідкладну ситуацію. Лише 5-10 % українців потягнуть таке медичне обслуговування», – застерегла вона.

Саме тому, на думку Юлії Тимошенко, потрібно виробити принципово нову стратегію розвитку України, аби перешкодити антиукраїнським планам влади щодо знищення української нації.

«Я переконана, що примусово скорочується населення України. Тому або ми будемо протистояти усіма опозиційними силами, або нас ліквідують. Саме тому потрібно створити принципово іншу стратегію життя країни, і треба замінити технологію знищення на стратегію процвітання і план дій із 10-ти пунктів, які можуть дати нам принципово нове життя», – підсумувала Лідер Партії ВО «Батьківщина».