mega_01

Моя мета – побачити Україну сильною, а українців – щасливими

19:27 23.06.2019

Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко повідомила, що головне завдання і мета її життя полягають у тому, щоб здійснити системні і глибинні перетворення в Україні, які зроблять країну по-справжньому сильною європейською державою, а українців – заможними і щасливими людьми.

«Вся історія мого життя свідчить про те, що мною і моїм життям керує лише любов до України і велика любов до людей. Мене цікавить лише одне – за мого життя побачити Україну сильною європейською державою, а українців – насправді такими, які задоволені своїм життям і які хочуть жити в Україні», – сказала Юлія Тимошенко в ефірі програми «Мага» на телеканалі «112 Україна».

mega_04

Політик зауважила, що беззаперечно вірить в те, що такі перетворення в Україні цілком можливі, слід лише докласти сил по-справжньому вірних країні людей.

«Я вірю, і мою віру у мене ніхто забрати не може – ані чорною пропагандою, ані насиллям. Моя віра – це зміст мого життя, а моє служіння Україні – це велика ціль, яку я буду реалізовувати, поки жива», – сказала вона.

Голова Партії ВО «Батьківщина» також подякувала всім українцям за багаторічну підтримку.

«Хочу подякувати тим людям, які підтримують мене протягом всього мого життя. Хочу подякувати за їх віру, і що їхні серця не зайняла чорна пропаганда та принизливі потоки бруду проти мене від моїх опонентів… Також хочу подякувати тим, хто вірить в мене і мою команду, і в те, що дійсно ми прагнемо втілити в життя досвід, знання і глибоке розуміння країни для необхідних змін у житті людей», – підсумувала Юлія Тимошенко.