_APM7457

Моя робота – служити людям: мрію за життя побачити успішну і красиву Україну

22:16 19.07.2019

Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко повідомила, що команда «Батьківщини» бере участь у дочасних парламентських виборах, щоб отримати можливість втілити у життя ґрунтовні і системні напрацювання, а також поставити професійні можливості на службу людям. У разі підтримки команди «Батьківщина» суспільством, Україну можна буде побачити успішною і заможною країною вже у короткостроковій перспективі.

«Лише тоді, коли наша команда зможе виграти вибори, це дозволить наші напрацювання втілити у життя, а також дасть можливість наші професійні можливості поставити на службу людям. Ми хочемо служити чесно і професійно заради змін в країні, а не ставати частиною кланово-олігархічного консенсусу і отримувати преференції. Нам така влада – не потрібна», – сказала Юлія Тимошенко під час інтерв’ю на телеканалі ICTV.

_APM7377

За словами політика, команда «Батьківщина» за всі роки у політиці демонструвала віддану роботу на користь громадян України, але разом із тим не мала належних «інструментів, якими можна було професійні напрацювання втілити в життя». Разом із тим сьогодні відкрився черговий шанс, щоб парламентські вибори нарешті принесли позитивний і довгоочікуваний результат для людей.

«Жодного песимізму, опускання рук і розпачу… Сьогодні відкривається черговий шанс і вікно можливостей. І я прошу вас, підтримайте нашу команду, тому що ми можемо завдяки своєму досвіду і напрацюванням багатократно посилити команду Президента, і дати той унікальний результат, на який заслуговують люди», – закликала вона.

Голова Партії ВО «Батьківщина» зауважила, що на дочасних парламентських виборах українці будуть здійснювати фактично всенародне обрання нового прем’єр-міністра, а тому на цих виборах «люди можуть проголосувати і отримати реальний результат». Юлія Тимошенко також назвала першочергові кроки, які планує вона втілити у разі потужної підтримки суспільством на виборах: це зниження ціни на газ (і як наслідок ціни на тепло і гарячу воду), що у свою чергу також вивільнить кошти родинних бюджетів. Також – впровадження обов’язкового медичного страхування, підвищення мінімальних пенсій до щонайменше прожиткового рівня, і серед іншого – ухвалення соціально справедливого Державного бюджету на 2020 рік».

«Для мене моя політична робота – це служіння людям. Я хочу побачити за свого життя успішну і красиву Україну, а також людей, які не хочуть бігти із нашої рідної землі. І я переконана, що наш досвід, професійне ставлення і напрацювання для нового Президента зможуть стати у нагоді, і ми зможемо доповнити його погляд і прагнення змінити країну глибоким розумінням того, як це слід зробити. У нас так само як і у мільйонів українців є надія на реальні зміни», – завершила Юлія Тимошенко.