Tym_ICTV_efir

Моя життєва місія – відновити довіру людей до влади і побудувати щасливу Україну

21:32 29.03.2019

Кандидат у Президенти України, Голова Партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко повідомила, що вбачає своєю життєвою місією досягнення процвітання України та повернення довіри українців до влади, що має намір здійснити після перемоги на президентських виборах через реалізацію покрокового плану «Новий курс України».

«Я хочу виконати життєву місію: увійти в історію тим політиком, який відновив довіру до держави і разом із українським народом відновив країну, тому що я хочу бути частиною свого народу і сучасного покоління, які залишать дітям і онукам не руїни і розруху, а реально щасливо побудовану Україну. І якщо я зможу прислужитись і з нацією цього досягнути, то буду вважати, що своє життєве завдання виконала», – сказала Юлія Тимошенко у програмі «Інтерв’ю з кандидатом про головне» на телеканалі ICTV.

Політик нагадала, що за результатами дослідження міжнародної організації «Gallup World Poll» українська влада має найнижчий рівень довіри (9%) серед 193 країн-членів організації ООН. Мова іде про найнижчий рівень довіри не лише до Президента, а і до Верховної Ради України, силових структур, суддів, народних депутатів і політиків в цілому. Разом із тим, на її переконання, виходити із стану «не те що недовіри до влади, а агресивного ставлення людей до всього політичного класу», буде критично важко.

«Тому що люди не сприймають державу як свого захисника і помічника, а також як владу, яка веде країну правильним стратегічним шляхом. Жодними словами, гаслами і переконаннями цю довіру не підняти. Але є один шанс: новий Президент повинен повернути довіру до влади виключно своїми справами», – впевнена вона.

Кандидат у Президенти також додала, що після перемоги на президентських виборах приступить до виконання національного плану «Новий курс України», який відновить українську економіку, підніме рівень життя людей і привабливість країни.

«Я в цьому бачу сенс свого життя. Тому що якщо я не зможу цього добитись – повернути Україні успішність, а людям віру у національну владу – то вважатиму, що своє життя прожила дарма. Але я вірю у те, що зможу змінити ситуацію», – підсумувала Юлія Тимошенко.