_APM2696

Ми добились розгляду питання пролонгації мораторію попри потужний спротив

12:40 04.12.2017

Лідер фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила, що команда «Батьківщини» добилась, аби профільний Комітет Верховної Ради України з питань аграрної політики і земельних відносин розглянув на своєму черговому засіданні питання щодо продовження мораторію на продаж сільськогосподарської землі.

«Фракція «Батьківщина» не дала можливості вести засідання Погоджувальної ради, поки не було поставлено на обговорення питання щодо продовження мораторію на продаж сільськогосподарської землі. Саме завдяки тому, що «Батьківщина» не дала можливості вести засідання – надали слово голові профільного комітету, який під тиском «Батьківщини» заявив, що у вівторок комітет розгляне всі 5 законопроектів про продовження мораторію на продаж сільськогосподарської землі», – сказала Юлія Тимошенко під час Погоджувальної ради керівників фракцій і голів парламентських комітетів.

За словами політика, розгляд питання щодо продовження мораторію на продаж сільськогосподарської землі було підтримано всіма головами парламентських фракцій, окрім фракції «Блоку Петра Порошенка».

«Всі голови парламентських фракції окрім «Блоку Петра Порошенка» виступили за те, щоб на цьому тижні розглянути питання щодо продовження мораторію на продаж сільськогосподарської землі. Але це було зроблено всупереч намаганню Парубія це питання не обговорювати і не ставити на голосування», – наголосила вона.

Водночас політик повідомила, що фракція «Батьківщина» має намір бути присутньою на засіданні профільного комітету, щоб відповідне питання було розглянуто і винесене на розгляд парламентом.

«У вівторок на засіданні комітету фракція «Батьківщина» буде діяти наполегливо і вимогливо, щоб питання пролонгації мораторію на продаж сільськогосподарської землі було поставлено у порядок денний на вівторок або на четвер», – наголосила вона.

Юлія Тимошенко також додала, що фракція «Батьківщина» запрошує небайдужих людей прийти у четвер, 7 грудня, під стіни парламенту, аби натиснути на народних депутатів і підтримати пролонгацію мораторію на продаж сільськогосподарської землі.

«Ми збираємо людей під Верховною Радою, запрошуємо аграріїв, партійців «Батьківщини», щоб прийшли до парламенту і не пішли до тих пір, поки не примусять парламент проголосувати за продовження мораторію на продаж сільськогосподарської землі», – закликала парламентарій.

Юлія Тимошенко обурилась тим фактом, що керівництво парламенту чинить тиск у розгляді питання щодо пролонгації мораторію на продаж сільськогосподарської землі, а парламент перетворився «у обслуговуючий персонал щодо мафії, кланів і олігархії, і служить обслуговування великих корупційних оборудок».

«На жаль, влада у парламенті не прозора, узурпована у руках президента, а Андрій Парубій – обслуговує цю узурпацію, і він не захотів ставити на голосування питання пролонгацію мораторію на землю так, як це передбачено Регламентом на Погоджувальній раді», – підсумувала вона.